Apaļīgas sievietes garderobe – 1.daļa

apaļīgas sievietes garderobeMateriālu, padomu un rakstu par tēmu, kā būtu jāģērbjas un jāveido garderobe apaļīga auguma sievietēm gan žurnālos, gan internetā ir daudz.

Bet nezināma iemesla dēļ, daudzas šādas figūras īpašnieces, nez kāpēc, vienalga nesteidzas tos izmantot un joprojām spītīgi turpina ģērbtiem maisveidīga griezuma tērpos, viņuprāt, cenšoties noslēpt savas figūras nepilnības.

Tāpēc VĒLREIZ ar dažu rakstu sēriju centīšos uzsvērt un iespēju robežās vizualizēt kādai tad būtu jābūt apaļīgas sievietes garderobei, kam būtu jāpievērš uzmanība un kādas  kļūdas darīt nebūtu vēlams.

Apaļīgas sievietes apakšveļas izvēle

Vispirms uzmanību pievērsīsim tādam apakšveļas elementam kā bodi (body).

Laikam, daudzas sievietes to vēl nav iepazinušas, bet tas ir katras apaļīgas sievietes garderobes nepieciešams elements. Ja tu vēlies paslēpt savu vēderiņu, savaldīt savas liekās krociņas un parādīt ka tev ir viduklis –šis veļas brīnums ir noteikti domāts tev. Bodi var būt  neatņemama garderobes sastāvdaļa gan rudenī, gan ziemā, gan brīžos, kad vēlies izskatīties satriecoši un nevainojami.

Ja zemāk redzamās fotogrāfijas vēlies redzēt palielinājumā, nospied uz tām ar peles kreiso taustiņu.

apaļīgas sievietes apakšveļa apaligas sievietes apakšveļa apaligas sievietes apaksvela

Uzmanību iesaku pievērst arī pārējai siluetu formējošajai veļai. Tikai nepārproti – tas nenozīmē, ka kopš šīs dienas tu vari piemirst fiziskos vingrinājumus un ēdienkartes korekcijas un analīzi.
Bodi un cita formējošā veļa  tev tikai piepalīdzēs uzlabot vizuālo tavas figūras izskatu, bet neatrisinās ne tavas veselības problēmas (kas ar  laiku liekā svara dēļ var rasties) , ne tavu patieso izskatu.

Pavēro zemāk redzamās fotogrāfijas. Tu domā, ka šīs slavenības savu ideālo izskatu varētu panākt bez formējošās veļas? Tad kāpēc TU neizmanto šo triku un šo palīgu?

apaligas sievietes (2) apaligas sievietes (6) apaligas sievietes (5) apaligas sievietes (8) 59843321 apaligas sievietes imag3699esapaligas sievietes (7)

Apaļīgas sievietes kleitas

Apbrīnojami un nesaprotami, kāpēc apaļīgas sievietes izvairās no kleitām? Pareizi izvēlēta kleita dara brīnumus! Lūk, daži padomi kā to izdarīt pareizāk:
•    Ja tavi ceļgali ir apaļīgi un, tavuprāt,  ne visai pievilcīgi, tad gan kleitas, gan svārku garumam jābūt garākam par ceļgala vidu;
•    Kleitas siluetam jābūt puspieguļošam;
•    Lai korektētu  plato gurnu zonu, tev noteikti piestāvēs vieglais zvanveida griezums. Tam  jāsākas no gurnu vidus daļas. Ļoti labi izskatīsies arī svārki ar A-veida siluetu vai zīmuļ-svārki.
•    Vertikālas līnijas, joslas, zīmējumi un raksti arī dara brīnumus – izstiepj un slaidina.

kleita apaligai sievietei (5) kleita apaligai sievietei kleita apaļīgai sievietei (10) kleita apaļīgai sievietei (12) svarki apaļīgai sievietei (8) svarki apaligai sievietei (2) svarki apaligai sievietei (3)svarki apaļīgai sievietei (7) svarki apaligai sievietei svarki apaļīgai sievietei zimulsvarki apaligai sievietei
•    Pērciet kleitas, kuras ir šūtas no mīkstiem, elastīgiem un maigi krītošiem un NOTEIKTI matētiem audumiem. Spīdīgas virsmas audumi padara augumu pilnīgāku. Arī trikotāža loti labi der pilnīga auguma sievietes garderobei.
•    Ja tu vēlies savu kaklu vizuāli padarītu slaidāku un augšējo ķermeņa daļu tievāku, – nekādus polsterus un vēlams, lai tavs kakla izgriezums būtu V vai kvadrātveidīgs.
•    Izvēlies kleitas bez grieztas vidukļa daļas, bez volāniem un citam liekām detaļām.
•    Droši var izvēlēties kleitas ar akcentu uz kādu detaļu, piemēram, skaistu apkakli, platu jostu vai oriģinālu zīmējumu visas kleitas garumā.

kleita apaligai sievietei (2) kleita apaligai sievietei (3) kleita apaligai sievietei (4) kleita apaligai sievietei (6) kleita apaligai sievietei kleita apaļīgai sievietei (2) kleita apaļīgai sievietei (3)kleita apaļīgai sievietei (4) kleita apaļīgai sievietei (5) kleita apaļīgai sievietei (6) kleita apaļīgai sievietei (9) kleita apaļīgai sievietei (14)kleita apaļīgai sievietei (15)kleita apaļīgai sievietei (16)kleita apaļīgai sievietei kokteilkleita apaligai sievietei kleita apaļīgai sievietei (13)

Par cik buduars.lv blogu katru dienu apmeklē vismaz 13-15 valstīs dzīvojošās latvietes, tad Amerikā dzīvojošo apaļīgo sieviešu uzmanību vēlos pievērst šim pasākumam:

pasakums visām apaļīgajām sievietēm Amerikā

Apaļīgas sievietes lietišķais kostīms

Pēc pāris dienu meklējumiem tev noteikti izdosies atrast tieši sev piemērotu lietišķu bikšu kostīmu ar smalku, vertikālu svītriņu. Tieši šāds modelis ar tavu figūru veiks neticamas pārvērtības! Ideāls pilnīga auguma sievietes bikšu kostīma modelis ir klasiskais, kuram ir taisna piegriezuma bikses, kas sākas no gurnu līnijas un nedaudz zem gurnu vidusdaļas garuma žakete. Ar šādu kostīmu var uzvilkt viegli krītošu vienkrāsainu, V-kakla izgriezuma blūzīti.

Aksesuāri, jostas, akcenti – arī šos elementus noteikti var izmantot lietišķās garderobes veidošanā. Protams, kā vienmēr – viss atkarīgs no tavas darba vietas, nodarbes veida, ieņemamā amata un, iespējams, arī ģērbšanās  stila noteikumiem tavā darba vietā.

apaligas sievietes lietiskais stils (3) apaligas sievietes lietiskais stils (2) apaligas sievietes lietiskais stils (4) apaligas sievietes lietiskais stils (5) apaligas sievietes lietiskais stils (8)-1 apaligas sievietes lietiskais stils (9) apaligas sievietes bikses apaligas sievietes lietiskais stils (6)

Kurpītes ar tieviem, augstiem papēdīšiem noteikti nav tavējās. Un arī masīvas, ar platu papēdi un strupu purngalu nav domātas tev. Šādas kurpes tavas kājas padarīs īsākas un masīvākas.

Galvenās kļūdas:

•    Plats, maisveidīgs apģērbs liela izmēra sievietēm viņu augumu nepilnības nebūt neslēpj. Drīzāk, šādā apģērbā sieviete līdzinās bezformīgam spilvenam. Nebaidies parādīt savu siluetu!  Tici man – tas izskatās daudz pievilcīgāks un seksīgāks, nekā tev liekas.  Uzreiz brīdinu par otru galējību – pārlieku pieguļoša apģērba nēsāšana,  acīmredzami demonstrējot visas tauku ielocītes un apaļumus – tā ir acīmredzama, sliktas gaumes pazīme.
•    „Ja jau esmu apaļīga, tātad skaisti un sievišķīgi tērpi nav domāti man…” – absolūtas muļķības! Liela daļa šobrīd moderno tērpu, kleitu, svārku  un ideju ir domāti arī tev – ir tikai jāprot tos pareizi izvēlēties un izmantot savā labā!
•    Apaļīgās sievietes aizmirst par savām krūtīm. Bet, kā likums, tieši viņām tās ir ļoti pievilcīgas! Pasvītro to! Protams, pareizi izvēloties savu garderobi ( bet atkal jāpiekodina – nepārcenties! ). Pie tam, tādā veidā tu novērsīsi uzmanību no citām ķermeņa daļām, kas, tavuprāt, nav tik pievilcīgas.
•    Svārki ar gumijiņu viduklī, un kleitas ar grieztu vidukļa līniju visbiežāk nebūs domātas tev. Pēc iespējas mazāk lieto horizontālās līnijas – centies nedalīt savu ķermeni vizuāli uz pusēm vai vairākās daļās. Bet ir arī izņēmuma gadījumi, kad tas ir nepieciešams. Izmanto vairāk vertikālās līnijas – gan ar griezumu, gan auduma rakstu, gan aksesuāru palīdzību.

67275_QA 73724

•    Izvairies no modeļiem,kas lejas daļā sašaurinās – tas attiecas gan uz svārkiem, gan kleitām, gan biksēm. Sašaurinot lejas daļu, tu pievērs uzmanību gurniem.

Bet galvenais padoms – mīli sevi un biežāk smaidi apkārtējiem, jo tavas dzirkstošās acis un burvīgais, patiesais smaids būs galvenais ierocis, lai uzmanību novērstu no visa, no kā tu tobrīd vēlies!

Uz tikšanos tepatās,

Aija

Interesanti raksti :

 • Arvien vairāk sieviešu priekšroku dod tieši īsiem matu griezumiem un tas nav nekāds brīnums. Tas ir ērti, stilīgi un vēl viens liels pluss mums, 4 ...

 • Šodien es izveidoju šī gada modernāko kokteiļkleitu pārskatu. Zinu, ka daudzām no mums tuvojas ballīšu, tusiņu, kokteiļvakaru un citu jauku pa ...

 • Brīnišķīga sieviete, talantīga aktrise un skaista daudzbērnu māte – tās ir tikai dažas īpašības, ar kurām varētu raksturot Angelina Jolie. Kad tie ...

 • Šodien apskatīsim tos mēteļu modeļus, siluetus, krāsas un audumus, kas ir moderni 2010-2011 sezonā. Ja tev vēl jāizvēlas jaunā pavasara mēteļa mod ...

 • Par cik pagājušajā rakstā runājām par to, ka pilnīga auguma sievietes izvairās savu garderobi papildināt ar kleitu, tad šodien par to, kā šo garde ...

 

Tags: , , , ,

Atbildes pavisam: 3

Man ir ko teikt »

 
 • Der padomāt par melnas krāsa apģērbu augšdaļaun gaišiem svārkiem.Domāju,ka var noderēt

   
   
   
 • inna

  uuuuuuuuuujjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj,paskatos bildes un rodas vēlme likvidēt lieko svaru bet kā ja ir izmēģināts viss…
  Nedomāju ka apaļīgai sievietei jāizceļ viduklis kā tas tiek darīts,izskatās tā “mucīgi,,,,,,man ir kleita ar dziļu reglāna” piedurkni,gara,līdz zemei,interesants kapucis un neviens nevar saprast vai esmu apaļa vai nē.
  Kāpēc nekur neredzu lkaut līdzīgus modeļus ja skaidri zinu ka šādi var noslēpt to ko negribas lai ierauga.

   
   
   
 • Eva

  Man viss resnums ķermeņa augšdaļā, īsti pat nav apaļīgo gurnu ko slēpt. Šeit, diemžēl visi ieteikumi tām, kurām gurni platāki. Bet, ja nu ir otrādi? Augšdaļa smagnējāka?

   
   
   
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata