Ziemas mode 2010-2011 apaļīgām sievietēm

adijumi 2010-2011 Mūžīgā dilemma „ Kā ģērbties?” allaž ir ievērota pilnīga auguma sieviešu vidū.

Jā, ir nianses, kas būtu jāievēro attiecībā uz krāsām, auduma faktūru, rakstiem, līnijām un līniju optiskās ilūzijas izmantošanu… un to nav daudz un tas nav sarežģīti. Bet šoreiz nerunāsim par tām, bet gan par to, kā tieši tu, ja vien uzskati sevi par apaļīgu sievieti, varētu ģērbties šoziem.

Tai pašā laikā noteikti pievērs uzmanību tam, kā zemāk redzamo tērpu autori veiksmīgi iespējamo auguma nepilnību notušēšanai izmanto gan vertikālās līnijas, gan diagonāles, gan griezumus, gan dažādu krāsu salikumus utt. Manuprāt, ir izdevies viekārši kolosāli! Pavērosim to visu, izmantojot franču dizaineru Giani Forte un Gean-Marc-Phillipe modes kolekcijas.

Es domāju, ka nianses un idejas šīs ziemas garderobes papildināšanai no šī raksta varēs iegūt arī sievietes vecumā ap un pēc 40.

Visas zemāk redzamās fotogrāfijas tu vari apskatīties arī lielākas. Tās atvērsies palielinājumā, ja uz tām nospiedīsi vienu “ peles” klikšķi.kazokadas veste

Un tā, kā jau zinām – mākslīgā kažokāda ir ļoti moderna šīs ziemas modes nianse! Agrāk mākslīgo kažokādu mēs varējām pamanīt tikai kā apģērba vai apavu papildelementu, detaļu, bet šoziem tas ir un var būt pat vesels apģērbs! Mēteļi, žaketes, vestes, zābaki un somas no mākslīgās kažokādas būs modes virsotnē visas tuvojošās ziemas garumā!

maksliga kazokada mode2011 mode-2011

Šīs ziemas modernu audumu koleciju stādīt priekšā nebūtu iespējams bez adījumiem un trikotāžas. Aukstajos ziemas mēnešos ieteicams ģērbties adītos svīteros un kleitās. Izvēlies adījumus ar pīnēm un rakstiem. Šāds apģērbs ļoti veiksmīgi saskanēs ar pārējām ziemas apģērba detaļām, tai skaitā mākslīgo kažokādu, ādu un lateksa izstrādājumiem. Šai sezonā šalles ir ļoti apjomīgas!

adijumi 2010-2011 mode2010-2011-9 mode2010-2011-10

Gribu pieminēt un atgādināt, ka āda un latekss ir tas, kas šai rudens sezonā rada moderno un jauno pieskaņu. Ādas bikses jau ir modē ne pirmo sezonu, bet šai ziemā kā ļoti akcentējoši aksesuāri klāt nāks gari lateksa cimdi un zābaki ( bottes fortes ).

latekss apaligai sievietei mode2011-2 mode2011-3

Arī džinsi droši var palikt tavā skapī.

Joprojām un atkal modē ir elegants, saīsināto bikšu kostīms. Šo komplektu var papildināt ar cepuri un spic-papēžu zābaciņiem.

Šoziem tavu garderobi var papildināt arī sniegbalti džinsi. Un arī šaurie, pieguļošie džinsi joprojām ir topā!

mode2010-2011-6 mode2011-1 isbikses apaligam sievietem

Un nobeigumā par toņiem – paši modernākie šīs ziemas toņi: kamieļu, pelēkais un melnais. Un laba ziņa ir tā, ka tie kolosāli saskan savā starpā!

mode2010-2011-2 pelekais mode mode2010-2011-3

Uz tikšanos tepatās,

Aija

Interesanti raksti :

 • Šodien apskatīsim tos mēteļu modeļus, siluetus, krāsas un audumus, kas ir moderni 2010-2011 sezonā. Ja tev vēl jāizvēlas jaunā pavasara mēteļa mod ...

 • Make-up, grims, dekoratīvā kosmētika (tam ir daudz nosaukumu) ir līdzeklis, kurš sievietes rokās varētu būt un ir spēcīgs ierocis, kas tiek pielie ...

 • Brīnišķīga sieviete, talantīga aktrise un skaista daudzbērnu māte – tās ir tikai dažas īpašības, ar kurām varētu raksturot Angelina Jolie. Kad tie ...

 • Rudens apavu mode vienmēr ir konservatīvāka, nekā pavasara vai vasaras apavu kolekcijas, kas allaž ir raibas, krāsainas un dažnedažādiem fasonie ...

 • Arvien vairāk sieviešu priekšroku dod tieši īsiem matu griezumiem un tas nav nekāds brīnums. Tas ir ērti, stilīgi un vēl viens liels pluss mums, 4 ...

 

Tags: , , , , , ,

Atbildes pavisam: 1

Man ir ko teikt »

 
 • Patīk modelis ar sarkano šalli uzpleca un kleitu,kurai pretējā puse sarkanā krāsā.Šada krāsu kombinacija tiešām novērš skatu no auguma problēmām.Ideja.

   
   
   
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata