UV LED lampa jeb lukturītis – jaunums gēla manikīram mājas apstākļos

mini_UV_LED_lampa

Gēla lakas manikīrs – tas ir nagu klājums, kas savu izskatu saglabā vismaz divu nedēļu garumā. Šodien ar gēla manikīru nevienu vairs neizbrīnīsi, jo šo procedūru veic gandrīz katrā skaistumkopšanas salonā un ļoti daudzas sievietes to dara jau pašrocīgi, mājas apstākļos.

Viss, kas šajā procesā līdz šim ir bijis visdārgākais – tā ir UV LED lampas nagu lakas žāvēšanai iegāde. Šo nagu lakas klājuma žāvēšanas ierīču cenas variējas sākot no 30 eur – 150 eur. Bet ko darīt tad, ja Tu vēlies tikai pamēģināt, pārliecināties vai Tev padosies gēla manikīra klāšana mājas apstākļos? Un pat, ja tu jau esi iemanījusies un zini, ka tev tas padodas, tev noteikti gribētos iegādāties kaut ko ērtāku un lētāku, bet vienlaicīgi tikpat kvalitatīvu, vai ne? Tāpēc man tev ir laba ziņa – sākot ar šo dienu ir iespēja iegādāties mazu, ērtu, kompaktu, stilīgu UV LED lukturīti tieši gēla lakas žāvēšanai!

Salīdzini:

lampa_nagu_zavesanai (2)  gela_nagu_lakas_zavesanai

Tas ir uz šo brīdi visvienkāršākais un cenas ziņā pieejamākais veids radīt skaistu un noturīgu gēla lakas manikīru mājas apstākļos. Šim gēla nagu lakas žāvēšanas UV lukturītim piemīt absolūti visas un vēl vairākas citas LED nagu lakas žāvēšanas lampu priekšrocības. Par to vari izlasīt tā prezentācijas lapā >>>>.

Kādos gadījumos tas  būs noderīgs?

 • Tas ir ideāls tām sievietēm, kuras gēla lakas manikīru veic vai ir nolēmušas veikt mājās. Lai netērētu naudu lielajai un dārgajai UV lampai, iegādājies mazo, ērto ne mazāk efektīgo lukturīti!
 • Tas ir ērti paņemams līdzi jebkur – arī ceļojumos, komandējumos, lai veiktu neparedzētas nagu klājuma korekcijas vai pilnīgi jaunu, situācijai piemērotāju klājumu.

Nupat ir startēta iepazīšanās cena pirmajiem 50 UV LED lukturīšiem gēla lakas žāvēšanai!

Uzzini par šo lukturīti vairāk, izlasi pirmās atsauksmes un steidz iegādāties to arī sev >>>>.

Uz tikšanos tepatās,

Aija

Interesanti raksti :

 

Tags: , , ,

Ko citi saka:

Esi pirmais un pasaki kaut ko!
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata