Turbāns – vēl viens šīs vasaras trends

turbansTurbāns ir šīs, 2011. gada pavasara-vasaras sezonas trends. Turbānu var uzskatīt ne tikai par modernu aksesuāru, bet arī par noderīgu galvassegu, kas mūs pasargā no vēja, aukstuma vai karstajiem saules stariem.

Kļūt par modernu šis aksesuārs ir centies jau vairāku sezonu garumā, parādoties šad tad, šur tur modes skatēs, bet tikai šogad tas ir ieguvis īpašu popularitāti un cieņu.

Turbānu var nēsāt jebkurā sezonā, laikā un situācijā, kas to padara par stilīgu un pat šad tad neaizvietojamu mūsdienu sievietes garderobes elementu.

Tomēr, neskatoties uz to visu, tas jāprot sasiet. Pastāv ļoti daudzi turbānu sasiešanas varianti.

Turbāns – mūsdienīga ikdienas varianta komplektācija


Kā pamats ir jāņem liels palantīns, bet lai atbilstu šīs vasaras modei, ir jāņem šalle-palantīns ar abpusēji drukātiem ornamentiem, kas ļoti iederas šī pavasara un vasaras garderobes kombinācijās.
pavasara trends 2011 turbans (2) pavasara trends 2011 turbans (4) pavasara trends 2011 turbans (5) pavasara trends 2011 turbans (6) pavasara trends 2011 turbans (7) pavasara trends 2011 turbans (8) pavasara trends 2011 turbans (9) pavasara trends 2011 turbans (10) pavasara trends 2011 turbans (11) pavasara trends 2011 turbans (12) pavasara trends 2011 turbans (13) pavasara trends 2011 turbans (14) pavasara trends 2011 turbans (18)pavasara trends 2011 turbans (16) pavasara trends 2011 turbans (15) pavasara trends 2011 turbans (17) pavasara trends 2011 turbans (19) pavasara trends 2011 turbans (22) pavasara trends 2011 turbans (20)pavasara trends 2011 turbans (21)

Palantīns ir jāuzmet uz galvas tā, lai tā viens gals būtu ievērojami garāks par otru. Pakausī palantīnu cieši savelk, tā lai galvas augšpusē veidotos dubultīga ieloce. Tieši šī, iegūtā ieloce turpmāk fiksēs turbānu un ļaus tam cieši piegult un nenošļukt. Pakausī savilkto audumu cieši nostiep, vienu galu sagriežot  stingrā šņorē un savērpjot ar otru, brīvo galu. Pēc augstāk aprakstītajām darbībām, palantīna galus atlaiž vaļā un skaisti pārliek pār pleciem vai ap tiem. Pavasarī brīvie gali dekoltē un kakla daļu  aizsargā no aukstuma, bet vasarā – plecus no saules  svelmainajiem stariem.

Turbāns kā vakartērpa sastāvdaļa

Lai turbāns izskatītos patiesi interesanti un oriģināli, tas jāveido izmantojot divkrāsainu vai sarežģītas faktūras palantīnu.  Tāds moderns aksesuārs nepaliks neievērots!

Un tā. Kā parasti, palantīnu uzmet uz galvas tā, lai viens gals būtu krietni garāks par otru. Pakausī tā galus sakrusto. Stingrības dēļ var to sasiet vieglā mezglā, bet tas nav obligāti, ja to dari vairs ne pirmo reizi.  Pievērs uzmanību matiem. Ja to garums ir pāri pleciem, tos vēlams sasiet  vai saspraust, lai netraucētu vai tieši otrādi ļaut tiem krist pāri pleciem.   Palantīna galus nepieciešams sagriezt šņorēs un pārkrustot uz galvas. Pievērs uzmanību tam, lai šņores nebūtu pārlieku stingras, jo līnijām jābūt maigām.
turbans 2011 svinigos gadijumos (2)turbans 2011 svinigos gadijumos (3) turbans 2011 svinigos gadijumos (4) turbans 2011 svinigos gadijumos (5) turbans 2011 svinigos gadijumos (6) turbans 2011 svinigos gadijumos (7)turbans 2011 svinigos gadijumos (8)turbans 2011 svinigos gadijumos (10) turbans 2011 svinigos gadijumos (11) turbans 2011 svinigos gadijumos (12) turbans 2011 svinigos gadijumos turbans 2011 svinigos gadijumos

Turbāns ir ne tikai laba iespēja savu galvu pasargāt no saules stariem, bet šis aksesuārs dažādos tavu veidolu.

Šīs galvassegas unikalitāte ir tā, ka no viena palantīna iespējams izveidot vairākas, dažādas turbāna variācijas un tas dos iespēju vienmēr izskatīties savādāk, kamēr vien neizsīks tava fantāzija!

Nobeigumā pievienošu vienu video, kur 3-4 minūtēs tu varēsi pavērot vairākus turbāna sasiešanas veidus un turpmāk to izmantot, lai kaut ko līdzīgu sameistarotu arī sev uz galvas!

Kā sasiet turbānu

Fantazē, mainies un dažādo savu stilu!

Uz tikšanos tepatās,

Aija

Interesanti raksti :

 • Šodien apskatīsim tos mēteļu modeļus, siluetus, krāsas un audumus, kas ir moderni 2010-2011 sezonā. Ja tev vēl jāizvēlas jaunā pavasara mēteļa mod ...

 • Vēsajā rudens-ziemas sezonā 2011/2012 iziet uz ielas bez cepures ir ne tikai bīstami veselībai, bet arī tavam stilam. Cepures ir modē! Dažādas – ...

 • Šodien es izveidoju šī gada modernāko kokteiļkleitu pārskatu. Zinu, ka daudzām no mums tuvojas ballīšu, tusiņu, kokteiļvakaru un citu jauku pa ...

 • Rudens apavu mode vienmēr ir konservatīvāka, nekā pavasara vai vasaras apavu kolekcijas, kas allaž ir raibas, krāsainas un dažnedažādiem fasonie ...

 • Ilgās pavasara gaidas darījušas savu – Holivudas modes dāmas vienas no pirmajām ir pasteigušās pārģērbties tērpos ar vispavasarīgākajiem zīmējumie ...

 

Tags: , , , ,

Ko citi saka:

Esi pirmais un pasaki kaut ko!
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata