Sejas joga jeb sejas vingrošana

sejas_vingrosanaMīlestība pret sevi līdzinās magnētam: kad tu mīli sevi, tu savā dzīvē piesaisti daudz patīkamas lietas un cilvēkus ar tikpat pozitīvu attieksmi pret dzīvi. Jo vairāk tu mīli sevi, jo draudzīgāka tu esi pret apkārtējiem, bet ar šādu cilvēku ir patīkami kontaktēties.

Vienā jaukā dienā es apņēmos sevi mīlēt. Es atmetu kafijas dzeršanu, gaļas ēšanu, un sāku pievērst lielāku uzmanību pārtikai, jo man bija svarīga mana veselība. Sāku daudz lasīt, mācītie pilnveidot un harmonizēt sevi.

Kad iepazinos ar Sejas Jogu, sapratu, ka ilgāk vairs nevaru klusēt, jo man ir jāiemāca mīlēt arī visus pārējos. Mums visiem ir jāiemācās mīlēt sevi, bet diemžēl mēs to pārprotam un mīlestību izkropļojam, lai apmierinātu savu ego.

Sevis mīlēšana nozīmē: pirmkārt pieņemt sevi tādu, kāda esi, rūpēties par savu veselību, par savu fizisko ķermeni, harmonizēt sevi garīgi un iemācīties dzīvot skaņā ar dabas likumiem, jo tie ir ļoti spēcīgi un dabiski „instrumenti”, kas palīdz sasniegt izvirzītos mērķus. Tāpēc es aicinu arī pārējos mīlēt, atzīst, rūpēties un pieņem sevi!

Kāds sakars ar to ir Sejas Jogai?

Sejas joga pirmkārt ir darbs ar sevi. Slinkums ir mūsu slazdi, ja mēs pārvaram to, tad plūcam laurus. Otrkārt Sejas Joga ir sevis sakārtošana gan ārēji, gan iekšēji.

Savā laikā, kad man pašai bija veģetatīvās nervu sistēmas sabrukums, es dažu dienu laikā strauji novecoju. Mainījās sejas krāsa, āda palika ļengana un nošļukusi. Sejas ovāls noslīdēja, acis iekrita, plakstiņi nokarājas un no mīmikām ap acīm un muti parādījās krunciņas. Visizteiktāk pamanīt varēja “dusmu” rievu.

Kad iepazinos ar Sejas Jogu, sapratu – cilvēks ir unikāls! Mēs par maz sevi mīlam, par maz ar sevi strādājam, mēs maz veltam sev laika, un mēs nemaz sevi nelutinām. Cilvēki ir pieraduši pārsvarā vingrot ar ķermeni, bet ar seju nevingro nemaz. Bet tieši seja ir mūsu spogulis, kas atspoguļo mūsu iekšējo pasauli. Sejas Joga palīdz sakārtot šo pasauli.

Pateicoties muskuļu dinamismam, enerģijai, kas plūst pa meridiāniem, pateicoties elpošanai un skābeklim, kas atjauno šūnas, pareizi sabalansētam uzturam, kas veido PH skābes/sārma līdzsvaru, un pietiekošam šķidrumu daudzumam, es panācu lieliskus rezultātus. Jau trešajā dienā mainījās sejas tonuss, āda kļuva tvirtāka un elastīgāka, bet piektā dienā pacēlās acu plakstiņi un sejas ovāls. Pagāja laiks un es sapratu, ka pazudušas ap acīm arī krunciņas, bet mana dusmu rieva ir knapi pamanāma. Es sapratu, ka klusēt vairs nevar un tas ir jāiemāca visiem pārējiem, kas spēj pārvarēt šos slazdus-slinkumu.

Vebinārā pastāstīšu, kas ir Sejas Joga un kādus rezultātus mēs spējam sasniegt.header_wellness

Iemācīšu sejas vingrinājumus acu muskuļu nostiprināšanai un krunciņu, jeb “vārnu kājiņu” izlīdzināšanai.

Uz tikšanos,

Inga Gromova,

Sejas Jogas pasniedzēja

Interesanti raksti :

 • Dārzā darbu pašlaik tik daudz, ka nevar paspēt visus apdarīt : Mulčē; Veido savu viršu dobi; Ieziemo ūdensaugus; Gatavo smilts ...

 • Iestājoties ziemai, mēs sajūtam, ka āda mainās. Un ne uz labo pusi...Daudzām pat gribās saukt SOS un pat tonālie krēmi vairs nelīdz... Izrādās, i ...

 • Šodiena ir tā diena, kas pieder mums, kad vēlos no sirds sveikt mūs visas kopā un katru atsevišķi! Gan māmiņas, gan vecmāmiņas, gan tās, kurām ...

 • Atradu kādu stāstu-pamācību. To iztulkoju - lai var izlasīt gan jauns, gan ne tik jauns, gan vecs. Gan vīrietis, gan sieviete. Tā noderēs katram. ...

 • Šoreiz  bez vārdiem un liekvārdības.   Neatkarīgi no tā vai tu esi māte vai meita,  vai tev šobrīd  25, 40 vai 65, ziema aiz l ...

 

Tags: , ,

Atbildes pavisam: 4

Man ir ko teikt »

 
 • gatons

  un kāds tam visam ir sakars ar jogu?

   
   
   
 • Sakars ar jogu ir viss tiešākais, jo šeit ir darbs ar sevis sakārtošanu un harmonizēšanu. Sejas Jogā mēs strādājam ar smalkajām enerģijām, jo mūsu organismā ir ne tikai asinsvadi un limfvadi, bet arī enerģētiskie kanāli caur kuriem plūst enerģija. Šo kanālu krustpunkti ir izvietoti uz mūsu sejas un kad mēs sākam strādāt, ar šo smalko enerģiju, mēs uzlabojam un sakārtojam savu organismu. Sejai pat nevajaga pieskārties, atliek tikai zināt, kā pareizi darboties ar enerģijām un pieslēdzot meditatīvo (alfas) stāvokli, mēs spējam asinīm plūst straujāk, bet pateicoties īpašajai elpošanas tehnikai, mēs atjaunojam šūnas. Tāpēc tā nav tikai sejas vingrošana, vai sejas fitness….tā ir Sejas Joga:))

   
   
   
 • Olalā

  un kad tas vebinārs ir paredzēts?

   
   
   
 • Krika

  Nupat gribēju rakstīt- žēl, ka netieku.
  Un tad sāku rēķināt, domāt, plānot un secināju- cik ātri cilvēks pieņem vārdu -ne -un pie tā paliek. Izskatās, ka es tomēr būšu.

   
   
   
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata