Pamēģināsim mainīties?

ka_mainit_stiluIespējams, tevi pārsteigs fakts, bet pēc internetā atrastiem datiem dzīves laikā sievietes imidžu maina apmēram 20 reizes! Kas mūs mudina uz šiem eksperimentiem ar savu ārieni? Un kā sevi pilnveidot, lai šīs pārmaiņas neiespaidotu mūsu dvēselisko līdzsvaru? Pamēģināsim noskaidrot?

Kāpēc mums sievietēm būtu nepieciešama stila maiņa?

„Stabilitāte ir meistarības pazīme”, pastāv tāds sen zināms uzskats. Bet tas noteikti nav attiecināms uz sievišķīgo tieksmi pēc ārējām pārmaiņām, kuras mums ļoti bieži ir pat dzīvībai svarīgas.

Absolūti jebkurai vājā dzimuma pārstāvei kādreiz var sākt uzmākties šaubas par savu pievilcību, jo var kļūt „šauri” iepriekšējā tēlā, var kļūt arvien retāki vīriešu komplimenti vai arī ir mainījies sociālais statuss. Iemeslu, lai mainītu savu stilu, var būt daudz, bet tos visus apvieno viens: pozitīvas pārmaiņas, kas saistās ar savu jauno „es”.

Jau sen psihologi ir pierādījuši ārienes spēcīgo ietekmi uz pasaules uztveri, uzvedību un garastāvokli. Kad mums patīk mūsu atspulgs spogulī, tad pašvērtējums un pārliecība krietni palielinās un viss sāk izdoties, kā pēc burvju nūjiņas mājiena, bet dzīve piepildās ar jaunu prieku un jauniem plāniem.

Visvienkāršākais veids, kā mainīties, nezaudējot savu personīgo individualitāti, ir svaigu un jaunu nošu ieviešana jau pierastajā, esošajā tēlā.

Sāksim ar galvu?

Visātrākais veids kā „sākt dzīvi no jauna” ir frizūras vai matu krāsas maiņa. Pat, ja tu esi PRET kardinālām pārmaiņām un apšaubāmiem eksperimentiem ar matiem, tavā arsenālā ir daudz citu paņēmienu, kā sevi mainīt, nemaz nepretojoties saviem uzskatiem.

ka_mainit_stilu (2)

ka_mainit_stilu (3)Piemēram, rotaļa ar toņiem – par diviem toņiem gaišākiem vai tumšākiem par tavu matu krāsu, ponija nogriešana, ja tevi visi pieraduši redzēt bez tā, kaskādes matu griezums, joprojām saglabājot esošo matu griezumu…

ka_mainit_stilu (7)

ka_mainit_stilu (8)

Īpaši uzmanīgajām rekomendēju vispirms „piemērīt” parūkas vai izmantot datorprogrammu variantus. Tālāk – ir jāatrod savs meistars.

ka_mainit_stilu (6)

Tagad pārejam pie sejas.

Bieži vien mēs gadiem un pat gadu desmitiem nēsājam pierasto make-up un šajā jautājumā bieži vien esam lielas konservatores. Bet kā būtu, ja pierastajā tēlā ieviestu jaunas līnijas vai krāsas? Nekad neesi vilkusi acu kontūrlīnijas? Ir laiks iemācīties un par cik to vilkšanas paņēmienu ir diezgan daudz, tu noteikti atradīsi sev vispiemērotāko, pat, ja tavas acis tam ir „visneērtākās” Smaidiņš.

Nekad neesi lietojusi vaigu sārtumu? Kosmētikas maciņā ir tikai matētas ēnas? Iegādājies tām perlamutra „kaimiņienes”. Uz garastāvokli un ārieni brīnišķīgi iedarbojas arī krāsu maiņa. Spilgtumu sev var pievienot, izmantojot krāsainu skropstu tušu (zilu, zaļu vai brūnu), lūpu krāsu var nomainīt ar tāda paša toņa lūpu spīdumu, var iegādāties vizuļojoša efekta pūderi vai spilgtu nagu laku… Variantu ir simtiem!

Atjaunojam garderobi?

Un, protams, kādas pārmaiņas var būt, ja netiek atjaunota garderobe? Daudzas sievietes imidža maiņu saista ar finansiālu jautājumu, kas ļoti ietekmē budžetu. Bet tas tā nav: izskatīties savādāk var arī ar pavisam minimāliem ieguldījumiem. Piemēram, tu esi „piezemēta” būtne un augstpapēžu laiviņu vietā labprātāk nēsā bezpapēžu apavus – tāpēc iegādājies dažus zābaciņu pārus ar zemu un platu papēdi: tici man, starpību tu neievērosi.

ka_mainit_stilu (4)

Spilgta blūzīte zem ofisa žaketes baltās blūzītes vietā būs daudz interesantāk, vai ne? Esi pieradusi staigāt biksēs? Pievērs uzmanību bikšu svārkiem. Ļoti plašas un dažādas iespējas piedāvā aksesuāri. Dažreiz, lai mainītu ārieni bez kardinālām pārmaiņām, ir gana vien ap kaklu citādāk apsiet lakatiņu, pierastos, gadiem ilgi nēsātos mazos auskariņus nomainīt ar garākiem, sadraudzēties ar stilīgu rāmīšu brillēm utt.

ka_mainit_stilu (5)

Kā redzam – savā pierastajā tēlā ieviest jaunas notis ir ļoti patīkama lieta, pie tam atgriezties pie sevis – iepriekšējās var paspēt vienmēr. Un, ja tu tam esi gatava, tad dari to!

Uz tikšanos tepatās,

Aija

Interesanti raksti :

 • Ja tavā skapī ir melna bītlene – tu esi vinnētāja. Bet zini arī to, ka tu praktiski nekad vairs nevarēsi pateikt, ka tev nav ko uzvilkt mugurā, ...

 •   Mēteļi, kas izskatās tā, it kā būtu adīti no mohēras vai angoras dzijas, bet patiesībā ir austi no auduma, kuram pievienota mohēra vai ang ...

 •   Dāvanu saņemšanas un dāvināšanas prieks. Kā svētkos iepriecināt dārznieku, puķumīli vai vienkārši zaļi un ekoloģiski domājošos? Par to arī ...

 • Jaunajam gadam pienākot, stilisti un dizaineri modes sekotājām atkal sagatavoja jaunus pārsteigumus. Kā pamats 2014.gada modernajiem matu griez ...

 •   Cik daudz skaistu vārdu, pateicību, stāstu un notikumu aprakstu PĒC šīs dienas mēs esam šajos trijos mēnešos saņēmušas! Paldies jums visas ...

 

Tags: , , ,

Atbildes pavisam: 5

Man ir ko teikt »

 
 • dūda

  nezinu, nekad neesmu vēlējusies diži mainīties…

   
   
   
 • dūda

  ps protams nesaku ka tas būtu slikti :)

   
   
   
 • Inga

  Labprāt piedalītos, bet tajā laikā netieku. Vai būs vēl kādas nodarbības?

   
   
   
  • Vēl domājam :).

    
 • Lili

  Uzskatu,ka sievietei regulāri jāmainās,jāpamaina imidžs,matu sakārtojums,stils.Nu nedrīkst ieslīgt tādā stagnācijā,ka neko jaunu nevajag,neko nemainīšu,tāpat ir labi. Sieviete tādējādi ”nolaižas’,paliek neinteresanta savam vīrietim,arī straujāk noveco.Vajag sevi turēt formā!Ja nemāk to darīt,tad jāmācās.

   
   
   
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata