Mazas make-up viltības

make-up_pēc_40Tas nekas, ka mums ir „ap un pēc 40” – arī mēs vēlamies joprojām pilnveidoties,  izskatīties efektīgi un zināt, kā ar dekoratīvās kosmētikas jeb make-up palīdzību savas lūpas padarīt tikpat efektīgas, kā Andželīnai Džolijai, vai ne?

Gribam zināt arī to, kā vizuāli palielināt acis vai, kā uzkrāsot skropstas tā, lai tās nebūtu salipušas vai tajās nerēgotos iepinušies tušas kunkulīši.

P.s. Lai vieglāk saprast zemāk uzrakstīto, seko līdzi attēlos redzamajam un, ja uz attēla uzspiedīsi ar „peles” kreiso taustiņu, redzamais palielināsies.

Apjomīgas lūpas jeb 3D efekts

Tas ir ļoti ātrs un efektīgs paņēmiens. Lai lūpas padarītu vizuāli apjomīgākas, ir jāizmanto gaišās perlamutra ēnas vai hailaiteris (highlighter). Pašai lūpu krāsai ir jābūt matētai vai satīna. Tieši šis kontrasts starp matējumu un mirdzumu radīs nepieciešamo efektu.

1) Uzklājam uz lūpām matētu lūpu krāsu. Lai klājums būtu precīzāks, dari to ar otiņu vai lūpu krāsas stikeri.

apjomigas_lupas_1solis

2) Iemērc pirkstu mirdzošo ēnu pulverī vai hailaiterī.

apjomigas_lupas_2solis

3) Viegli paver muti un šo mirdzumu uzklāj uz paša augšlūpas un apakšlūpas centra.

apjomigas_lupas_3solis

Ja mirdzošais spīdums ir sanācis asimetrisks vai pārāk plašs, neprecizitātes var korektēt ar otiņu un matētu lūpu krāsu.

Skropstas bez kunkulīšiem

Kunkulīši uz skropstām izskatās neakurāti un neestētiski. Lai no tiem izvairītos, tev būs nepieciešamas 5 papildus sekundes.

Paņem salveti un pirms tušas uzklāšanas uz skropstām, notīri otiņu salvetē – tā tu atbrīvosies no liekā tušas daudzuma. Laba skropstu tušas otiņa ar minimālu tušas daudzumu spēs nokrāsot katru tavu skropstu.

skropstu_krasosanas_panemiens

Pie tam, tušas pārbagātība skropstas padara nevis apjomīgākas, bet gan pretēji – resnas un šādas skropstas savā starpā salīp un vizuāli izskatās, ka to ir kļuvis nevis vairāk, bet gan mazāk.

Noturīgs lūpu make-up

Viens no galvenajiem make-up jautājumiem – kā panākt to, lai lūpu krāsa turētos uz lūpām pēc iespējas ilgāk, „neapēstos” un neizplūstu. Ir dzirdēts, ka pirms lūpu krāsošanas tām jāuzklāj pūderis. Bet, lūk, vēl viens, nedaudz savādāks paņēmiens. To izmanto gan profesionāli vizāžisti, gan pašas modeles.

1) Uz lūpām uzklāj lūpu krāsu vai nokrāso tās ar krēmveida matētu lūpu zīmuli. Runa iet nevis par vienkāršu lūpu kontūrzīmuli, bet gan par speciālu krēmveida lūpu zīmuli. Parastie kontūrzīmuļi ir pārāk sausi, lai tos izmantotu šādam nolūkam. Tie atstāj arī nesmukas pēdas.

noturiga_lupu_krasa

2) Lieko noņem ar auduma salvetes palīdzību – turot salveti starp lūpām, saki „emmm…”.

3) Paņem pulverveida acu ēnas vai pūderi un otiņu. Otiņu iemērc pulverī ( ēnās vai pūderī) un uzklāj uz lūpām. To izdarījusi, uz lūpām veic haotiskas kustības, piespiežot, grozot otiņu pār lūpām tik ilgi, kamēr lūpas ar šo pūdera slānīti nepārklāsies pilnībā.

noturiga_lupu_krasa (3)

4) Tad uzklāj vēl vienu lūpu krāsas kārtiņu. Labāk to darīt ar otiņu – tas lūpu krāsu ļauj uzklāt daudz precīzāk.

noturiga_lupu_krasa (2)

5) Ja diena vai nakts solās būt ļoti garas, tad 2-4 soļus atkārto vēlreiz.

Likvidējam nepilnības

Daudzi vizāžisti vates kociņus sauc par glābējkociņiem un pat burvju kociņiem? Kur tad slēpjas šo kociņu vērtība? Izrādās tie spēj veikt pat ļoti smalkus darbus. Piemēram, novākt mazu tušas kripatiņu vai korektēt nepareizi uzvilktu acu kontūrlīniju uz iekšējās skropstu daļas. Ja kaut ko tādu esi pamanījusi, lai izvairītos no acu apsārtuma un kairinājuma, tas noteikti ir jādara.

make-up_triki

Paņem vates kociņu un uzmanīgi pārvelc gar iekšējo skropstu augšanas līniju. Tikai viena kustība un tušas daļiņas tur vairs nebūs.

Pilnīgas lūpas

Tām sievietēm, kurām lūpas ir plānas, vienmēr ir gribējies tās padarīt pilnīgākas. Kaut vai vizuāli. Un bieži vien tas sanāk visai nedabiski. Lūk, viens labs un ātrs paņēmiens. Visbiežāk ir dzirdams padoms, ka, lai lūpas izskatītos vizuāli lielākas, velkot lūpu kontūru, tas jāizdara nedaudz pāri lūpu dabiskajai līnijai. Bet šis paņēmiens nav īsti gudrs, jo gandrīz vienmēr izskatās nedabiski. Grūti ir izvēlēties atbilstošu kontūras toni un labas kvalitātes zīmuli. Pie tam, tiklīdz mainās apgaismojums, visas pūles ir vējā.

1) Lūk, kas ir jādara – jāizceļ augšējā lūpa, bet ne pilnībā – tikai tās centrālā daļa, kas ir zem deguna. Paņem gaišu kontūrzīmuli. Gaišai ādai derēs pat ļoti gaišs, gandrīz balts, bet tumšākai – olīvu vai bēšā toņa zīmulis. Ar šī lainera palīdzību padari augšējo lūpu biezāku. Darbojies virzienā no malām uz vidu. Akcentē arī iedobīti lūpas vidū.

make_up_triki

2) Lai izskatītos dabiskāk, iztušē kontūru ar pirkstu.

3) Tagad viss ir sagatavots un, atkarībā no tava noskaņojuma un tēla, ir atlicis tikai nokrāsot lūpas ar lūpu krāsu, spīdumu vai krēmveida zīmuli. Krāsu izvēlies pati.

make_up_triki (2)

Lielas acis

Lai acis izskatītos lielākas, noteicošā loma šai visā ir make-up stila izvēlei. Smoky un „kaķenes acis” šai gadījumā ir vislabākā izvēle. Bet ko darīt, ja tas ir dienas make-up? Uz iekšējās skropstu līnijas būs jāpielieto kontūrzīmulis.

Balta kontūrlīnija acis burtiski „atver”. Ja to apvienosi ar šķidro melno kontūrlīniju gar iekšējo skropstu augšanas līniju, radīsi 60-to gadu stilu.

makeup_tricks_11

Arī nude toņa kontūrzīmulis acis vizuāli padara lielākas, toties kontūra izskatās daudz dabiskāk. Šis padoms īpaši noderēs tām, kas mīl dabisko un neitrālo make-up. Miesas krāsas kontūrlīniju neviens nepamanīs, bet visi pamanīs to, ka acis ir spožas un izteiksmīgas.

makeup_tricks_12

Savukārt, melnā kontūrlīnija, kas uzvilkta uz iekšējās skropstu kontūras, tieši otrādi, acis samazina. Šāda līnija noteikti nav ieteicama tām, kurām acis ir mazas.

Uz tikšanos tepatās,

Aija

Interesanti raksti :

 • Veltījums “heihērholiķiem”, vai latviskojot – heihērmīļiem. Un kāpēc gan nevar būt ‘’Mīlīgā, saldā tējotava heihērholiķiem’’ ar heihērām uz jumta ...

 • Izdomāt un izveidot skaistu dāvanas iesaiņojumu nemaz nav tik grūti, lai gan daudzi pēc palīdzības dodas uz lielveikalu dāvanu iesaiņošanas nodaļā ...

 • Dārzā darbu pašlaik tik daudz, ka nevar paspēt visus apdarīt : Mulčē; Veido savu viršu dobi; Ieziemo ūdensaugus; Gatavo smilts ...

 •   Dāvanu saņemšanas un dāvināšanas prieks. Kā svētkos iepriecināt dārznieku, puķumīli vai vienkārši zaļi un ekoloģiski domājošos? Par to arī ...

 • Tām, kas mīl mini svārkus (tas gan nevar attiekties uz sievietēm vecumā pēc 40) būs jāpagaida līdz nākamajai sezonai. Mode ir kļuvusi „pieaugušāka ...

 

Tags: ,

Ko citi saka:

Esi pirmais un pasaki kaut ko!
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata