Māja, kurā gribas dzīvot

rudens_interjers_7Lūk, arī rudens ir klāt. Bet neskumsti, jo būs ne tikai lietainas dienas un vēsi vakari, bet arī jaukas tikšanās ar draugiem kafejnīcā, patīkami, gari vakari ģimenes lokā.

Bet, ja tu jūti, ka tev lēnām „nāk virsū” rudens melanholija, tad šī publikācija par mazām, bet tik svarīgām pārmaiņām mājā ir ļoti savlaicīga. Jo – no agra rudens līdz vēlam pavasarim mūsu mājās ir nepieciešams īpašs komforts, tāds, kas sasilda mūs garajos, vēsajos vakaros – gan fiziski, gan garīgi.

Visi laimīgie cilvēki ir viens otram ļoti līdzīgi. Un ticu, ka tādas pašas ir arī mājas, kuros viņi dzīvo – ar gaismu piepildītas virtuves, kur rītos un vakaros jūtams garšīgas kafijas aromāts, viesistabas, kurās notiek siltas, sengaidītas tikšanās, guļamistabas, kurā valda miers un saticība un ar smiekliem piepildītas bērnistabas. Šādās mājās noteikti „sapņojas” labi sapņi un risinās dvēseliskas sarunas.

Māja – tā ir vieta, kurai piemīt apbrīnojams spēks. Un, patiesībā, tieši rudens ir labākais laiks mazām, jaukām pārmaiņām tajā.

Ar ko sākt? Ar galveno!

Ja liekas, ka mājās grūti elpot, izdari savā mājā „revīziju”. Atbrīvojies no visa nevajadzīgā un atbrīvo vietu jaunajam. Netiec galā pati – rīkojies pēc instrukcijas. Par to var atrast padomus gan sen jau uzrakstītās grāmatās, gan tepat – mūsu blogā. Izvēlies tos padomus, kuri visvairāk der tieši tev un sāc rīkoties.

rudens_interjers_6rudens_interjers_8

Iekārto savā mājā īpašu vietu, kur vienmēr ir silti. Sarūpē cepumu krājumus, labas grāmatas vai interesantus žurnālus. Un vari pat ieviest savās mājās jaunas rudens sezonas ģimenes tradīcijas, piemēram, lasīšanu skaļi, mājas teātri vai galda spēļu spēlēšanu. Tik iedomājies – cik jautri un interesanti būs visiem!

Ceļā uz jauno…

Ar pirmajiem rudens aukstumiem dzīvi var sākt kā no jauna. Dzīvot, gaidot patīkamas pārmaiņas – vai tas nav prieks? Un, lai iemācītos jaunas lietas, kas šīs pārmaiņas sagādās, šobrīd ir pieejami ļoti daudzi kursi gan ārpus mājām, gan tiešsaistē, pie tam, sākot no fotografēšanas līdz keramikai, rotaslietu izgatavošanai un gleznošanai gan YouTube kanālos, gan daudzās citās interneta vietnēs.

rudens_interjeram_9Izlem, ko tu vēlētos uzzināt vai iemācīties un iekārto savā mājā darba zonu, jo arī mūzai taču kaut kur ir jādzīvo! Smaidiņš Patiesa vēlme mācīties var nest lielas pārmaiņas – gan profesijā, gan dzīvē. Tāpēc neatliec to.

P.s. 25 brīnišķīgas idejas es atradu šajā interneta vietnē >>>>>. Arī tu noteikti atradīsi gan kādu ideju savai mājai, gan ideju rudenīgām dāvanām draugiem un tuviniekiem.

Prieka minūtes

Katrā, pat vismazākajā mājā, ir logi. Vērot pār laukiem vai pilsētu lēnām gulstošo vakara dūmaku, rudenīgo lapu un pirmo sniegpārsliņu lidojumus vispatīkamāk ir sēžot uz palodzes. Ja ar skatu no loga un platām palodzēm ir paveicies, tad rīkojies droši: mīksti, krāsaini spilveni un pleds, aromātiskas sveces un viegla fona mūzika – vai iedomājies, cik jauka noskaņa tā var būt?

rudens_interjers rudens_interjers_7

Un, ja vēl skats paveras no augstākiem stāviem un pretī nav nevienas ēkas ar logiem, tad noņem aizkarus. …Un tā – viena no mājas vai dzīvokļa vietām var kļūt par visērtāko un burvīgāko vietu gan tev, gan vēl kādam ģimenes loceklim (varbūt PAT tavam izvēlīgajam, četrkājainajam murrātājam Smaidiņš ).

Mājas, mīļās mājas…

Iedomājies, ka tevi priecē it viss, kas tev ir apkārt! Pilnīgi viss! Pat ar nelielu piepūli tu vari izveidot mājvietu, no kuras negribas iet prom ne rītos, ne vakaros un, kurp vienmēr gribas ātri atgriezties lietainajos, drēgnajos rudens vakaros. Sveces, ērts atpūtas krēsls, mīksti spilveni un skaists, jauks, mājīgs apgaismojums, pašrocīgi izgreznota brokastu paplāte un kafijas krūzes…

rudens_interjers_1rudens_interjers_2rudens_interjers_3rudens_interjers_4

No agra rudens līdz pat vēlam pavasarim mums katram mājās gribas justies silti, ērti un pasargāti. Tāpēc – nedaudz izdomas un radīsim šo sajūtu ne tikai sev, bet arī saviem mājiniekiem. Piepildi savu māju ar siltumu, sasildies pati, un nākamie 6 mēneši būs romantikas, dvēseliska miera un drosmīgu ideju piepildīti!

Uz tikšanos tepatās,

Aija

Interesanti raksti :

 

Tags: , , , , ,

Ko citi saka:

Esi pirmais un pasaki kaut ko!
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata