Kristians Labutēns vinnēja sarkano zolīšu tiesas prāvā

Kristians_Labutens2012.gada 5.septembrī Ņujorkas apelācijas tiesa atzina franču modes nama Christian Louboutin tiesības uz sarkano zoļu dizaina izmantošanu par ekskluzīvām.

Pagājušajā gadā Kristians Labutēns iesniedza tiesā prasību pret modes namu Saint Laurent, kurā vainoja kompāniju viņa firmas sarkano zoļu kopēšanā. Vairākas uzklausīšanas nebija par labu Labutēnam, tomēr beidzot dizainerim izdevās aizsargāt sava brenda simbolu.

Tiesneši nolēma, ka Christian Louboutin apavu sarkanās zoles zīmols var būt reģistrēts kā preču zīme, un tāpēc tā ir aizsargāta.

Pirms gada, Ņujorkas tiesnesis Viktors Marrero šo prasību noraidīja, vienlaikus atzīstot, ka Christian Louboutin sarkanās zoles ir labi pazīstama modes nozarē, bet nevienam nav tiesību izmantot jebkuru krāsu kā preču zīmi.

Apelācijas tiesa konstatēja pretējo, ka sarkanas zoles ir “atšķirības simbols un tas irchristian-louboutin-kurpes jāaizsargā kā preču zīme” , kas gan attieksies TIKAI uz kurpēm ar kontrastējošas krāsas zoli. Tas nozīmē, ka jebkurš zīmols var ražot sarkanas kurpes ar sarkanām zolēm.

Slavenais maestro dzima 1963.gadā Parīzē. Kopš 16 gadu vecuma savā skolas burtnīcā Kristians zīmēja apavu skices. Dažus gadus vēlāk Christian Louboutin veiksmīgi realizēja savu pirmo apavu kolekciju. Tā 1992.gadā radās šī brenda vēsture. Tai pašā gadā Parīzē notika pirmā Christian Louboutin firmas veikala atklāšana.

Šodien Christian Louboutin kurpes ir stila ikona. Katra meitene sapņo savā apavu kolekcijā iegūt šo visatzīto kvalitātes zīmi. Šie apavi pasvītro kāju skaistumu un eleganci, bet, pateicoties sarkanajai zolei, pavīd īpaša, noslēpumaina seksualitātes pieskaņa.

Sarkanās zoles vēsture ir vienkārša un interesanta. Kādas modes skates laikā Kristianam Labutēnam likās, ka apaviem kaut kā trūkst. Kad dizaineris ieraudzīja sarkanu nagu laku, viņa galvā momentā radās ideja. Viņš nokrāsoja ar laku visas apavu zoles. Tā Christian Louboutin markai radās sava īpašā rozīnīte – sarkana zole.

Britney Spears 02

Britnija Spīrsa, Kristīna Agilera, Andželina Džolija, Madonna, Katrīna Denēva un daudzas citas pasaules zvaigznes ir regulāras Christian Louboutin apavu pircējas.

filma_The Proposal

Visiecienītākais šī brenda modelis – ir laiviņas ar vaļēju purngalu un ar skaistu, elegantu papēdi. Kristians Labutēns ļoti bieži savus apavus dekorē ar dažādas faktūras bantītēm, rišiņām, auduma savilkumiem un zīmējumiem.

Uz tikšanos tepatās,

Aija

Interesanti raksti :

 

Tags: , , , , ,

Ko citi saka:

Esi pirmais un pasaki kaut ko!
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata