Kāds aiziet, lai atnāktu kāds cits

sieviete_domaNu, lūk, ir palicis pavisam maz – un jauns gads būs klāt!

Vēl viens gads, kurš aizlidoja nemanāmi. Liekas tik tikko, pavisam nesen sagaidījām…

Rakstot tev šo novēlējumu, atcerējos kā sagaidījām kādu no iepriekšējiem Jaunajiem gadiem… Neliels draugu bariņš izdomājām, ka to izdarīsim pilsētas centrā, pie eglītes. Paņēmām šampanieti, mandarīnus un speķa pīrādziņus un vienojāmies tikties pie galvenās egles.

Un tad Dievs deva man un vīram iespēju…Līdz pusnaktij atlika tikai 15 minūtes un, kad izkāpām no mašīnas, lai dotos uz laukumu, kur atrodas egle, pie mums pienāca jaunietis. Izrādās tikko, pavisam netālu notika kautiņš un šim jaunietim acīmredzami un tūlīt pat bija nepieciešama ārstu palīdzība. Izrādās, ka nebijām pirmie, pie kuriem puisis nāca klāt ar lūgumu ātri viņu aizvest uz slimnīcu. Mums nebija ne mazāko šaubu, ka tas ir jādara. Piemirsām pat to, ka varam nepaspēt laikā atbraukt atpakaļ.  Puisi tas pārsteidza, jo ar šo lūgumu viņš staigāja jau apmēram pusstundu. Un zināt? Mēs visur paspējām, bijām atpakaļ laikā un Jaunais gads nesākās bez mums!

Kopš tā Jaunā gada ir pagājuši daži gadi… Un re – arī šis gads ir kļuvis par veco gadu.

TIK daudz pārmaiņu un notikumu bija! Vai ne? Atrodi šodien laiku, apsēdies unjauns_gads padomā…cik daudz ir noticis šai gadā, cik daudz tev tas nesis pārmaiņas….ko no tām visām vari mācīties un padomā, ka ir noteikti bijuši notikumi, par kuriem sākumā tu sūkstījies, bet vēlāk ir izrādījies, ka Dievs tev tos tev deva pašai par labu. Vai ne? IR taču tādi!

Un pats interesantākais ir tas, ka visi šie notikumi, pārmaiņas tev bija nepieciešamas, lai realizētu to, kas tev bija svarīgs, lai virzītos turp, kur tev bija nepieciešams – PAT, ja sākumā tev likās, ka tas nav vajadzīgs, pat, ja cilvēks, kas aizgāja tevi nodeva, pat, ja darba devējs, kas tevi atlaida no darba pret tevi rīkojās netaisnīgi, pat, ja draudzenei, kas tev kaut ko pārmeta vai aizrādīja nebija taisnība.

Ja tu šai gadā zaudēji sev tuvu cilvēku, tad palūdz par viņu un neskumsti – Dievs zina katra mūsu ceļa gājumu un tā ilgumu un viss notiek tā un tad, kad tam jānotiek. Kāds aiziet, lai atnāktu kāds cits, kāds aiziet, lai notiktu kas cits, kāds aiziet, lai laimīgs kļūtu cits, kāds aiziet tāpēc, ka ir pienācis laiks.

Padomā kas noticis šai gadā jauns tavā ģimenē, darba vietā, attiecībās ar draugiem…nesteidzies – pārdomā un gūsti mācību. Uzslavē sevi! Uzslavē savus mīļos, pasaki viņiem paldies! Piezvani un pasaki paldies par kādu notikumu vai tāpat vien savai draudzenei vai draugu ģimenei, vecākiem, vīram, bērniem.

Un vienmēr atceries šos vārdus no Bībeles:

“Mīlestība ir lēnprātīga, mīlestība ir laipna, tā neskauž, mīlestība nelielās, tā nav uzpūtīga. Tā neizturas piedauzīgi, tā nemeklē savu labumu, tā neskaistas, tā nepiemin ļaunu. Tā nepriecājas par netaisnību, bet priecājas par patiesību. Tā apklāj visu, tā tic visu, tā cer visu, tā panes visu. Mīlestība nekad nebeidzas.”

1. Korintiešiem 13 : 4 – 8

LAIMĪGU JAUNO GADU!

Esi stipra, bet sievišķīga, esi gudra, bet ar dzirksti acīs, esi vesela, bet ne vieglprātīga pret savu veselību, esi rāma, bet ne kusla, sniedz mīlestību, prieku par savu klātbūtni un par to, ka esi un tu saņemsi pretim to pašu!

Uz tikšanos nākamajā gadā tepatās,

Aija

Interesanti raksti :

 • Šodiena ir tā diena, kas pieder mums, kad vēlos no sirds sveikt mūs visas kopā un katru atsevišķi! Gan māmiņas, gan vecmāmiņas, gan tās, kurām ...

 • Žurnāls Forbes ir publicējis 2010.gada visaugstāk apmaksāto Holivudas aktrišu sarakstu un pārsvaru gūst „labākā vecuma” pārstāves! Sandra Bullo ...

 • Atradu kādu stāstu-pamācību. To iztulkoju - lai var izlasīt gan jauns, gan ne tik jauns, gan vecs. Gan vīrietis, gan sieviete. Tā noderēs katram. ...

 • Sākot ar šī gada 23.oktobri Ja arī tu esi nolēmusi un arī apņēmusies līdz Ziemassvētkiem notievēt un nevis ar drastiskām metodēm un diētām, be ...

 • Šoreiz  bez vārdiem un liekvārdības.   Neatkarīgi no tā vai tu esi māte vai meita,  vai tev šobrīd  25, 40 vai 65, ziema aiz l ...

 

Tags: ,

Ko citi saka:

Esi pirmais un pasaki kaut ko!
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata