Kā nēsāsim kažokādas vesti

 

kazokadas_vestes_2013_2014 (2)Kažokādas vestes ielauzās mūsu modernajā dzīvē jau vairākas sezonas atpakaļ, un izskatās, ka savas pozīcijas atdot nevienam netaisās. Un tas priecē, jo ar pareizu pieeju, šis, visos aspektos cienīgais, apģērba gabals var kļūt par īstu rotājumu sievietēm – tas ir stilīgs, ērts, praktisks un elegants.

Tomēr ne visas mēs zinām, kā to pareizi izvēlēties un vēl vairāk – nēsāt.


Kādai kažokādai dosim priekšroku?

Visizteiksmīgāk un elegantāk, protams, izskatās kažokādas vestes, kas ir no caunas vai ūdeles. Tomēr, šādu izstrādājumu pērkot, tu kļūsti vien par eleganta un skaista rotājuma īpašnieci, tāpēc, ka ikdienas lietošanai tik šiks apģērbs neiederēsies.

Tāpēc daudz praktiskākas un cenas ziņā demokrātiskākas būs lapsas, bebra, caunas un ūdra kažokādas vestes. Un arī trušādas vestes, kas ir lētas un simpātiskas.

kazokadas_vestes_2013_2014 (3)kazokadas_vestes_2013_2014 (4)kazokadas_vestes_2013_2014 (8)

Jā, un neaizmirsīsim arī par mākslīgās kažokādas izstrādājumiem – arī šis variants ir ideāls, ja ir ierobežoti naudas izdevumi un, ja pārstāvi dzīvās dabas sargātāju rindas.

 

Izvēlamies kažokādas vesti atkarībā no figūras

kazokadas_vestes_2013_2014 (11)Ja zināsim galvenos kažokādas vestes izvēles principus, tad šāda garderobes elementa piemeklēšana nekādas grūtības neradīs jebkuras figūras un komplekcijas īpašniecēm. Galvenais, kas jāzina – lai vai cik ērts/moderns/dārgs tas nebūtu, vienalga tas radīs papildus apjomu un tas ne vienmēr ir labi.

Tāpēc – ja esi viena no tām laimīgajām, kas var lepoties ar ideālu figūru, priekšroku vari dot saīsinātām kažokādas vestēm, kas tik tikko sasniedz vidukļa vietu vai bikšu augšējo malu. Pie tam tev piestāvēs gan gludas, gan garspalvainas vestes.

Vēlies vizuāli samazināt krūšu un vidukļa apmērus? Tad vislabākais vestes variants būs cirptas kažokādas veste, kuras garums ir līdz gurnu līnijas vidum. Tā var būt apjožama ar jostu vai arī vispār bez jebkādas aizdares – galvenais, lai veste būtu pietiekoši brīva.

Ar ko nēsā kažokādas vestes?

Ir sievietes, kuras nekādi nespēj izlemt pirkt kažokādas vesti vai nē tikai tāpēc vien, ka nezina, ar ko to varētu nēsāt.

kazokadas_vestes_2013_2014 (7)

Šis garderobes elements brīnišķīgi izskatīsies gandrīz ar visiem tavas ikdienas apģērbiem – galvenais, palūkoties uz to visu radoši un atcerēties proporciju likumu:

Ja tavā izvēlētajā komplektā ietilpst kaut viens apjomīgs elements –

pārējiem elementiem jābūt pieguļošiem.

Piemēram, rudenī kažokādas vesti var nēsāt vieglas vējjakas vietā virs svītera ar apjomīgu, augstu apkakli. Savukārt, ziemā to var vilkt virs drapēta mēteļa vai ādas jakas – tas izskatīsies stilīgi un interesanti.

kazokadas_vestes_2013_2014 (6)kazokadas_vestes_2013_2014 (7)kazokadas_vestes_2013_2014 (9)kazokadas_vestes_2013_2014 (13)kazokadas_vestes_2013_2014 (10)

Ļoti dažādi kažokādas vestes var kombinēt arī ar vieglo apģērbu – džinsiem un bītlenēm, legingiem un topiņiem, kleitām, svārkiem un pat šortiem.

kazokadas_vestes_2013_2014 (11)kazokadas_vestes_2013_2014 (14)

Te ļoti svarīgi ir izvēlēties pareizus aksesuārus – rotas, cimdus, galvas segas un somas. Tāpēc jābūt ļoti uzmanīgām, jo kažokādas vesti nevar saskaņot ar jebko. Piemēram, tā noteikti konfliktēs ar citiem kažokādas aksesuāriem (somu, zābakiem, šalli utt).

kazokadas_vestes_2013_2014 (15)kazokadas_vestes_2013_2014 (3)kazokadas_vestes_2013_2014 (5)kazokadas_vestes_2013_2014 (6)kazokadas_vestes_2013_2014 (9)Mary J. Blige spotted wearing oversized sunglasses and fur vest in New York Citykazokadas_vestes_2013_2014SPL366139_002

Nu ko – tagad mēs zinām, ar ko var nēsāt kažokādas vestes, vai ne? Un kā iedrošinājums un idejas lai ir šai publikācijai pievienotās fotogrāfijas.

Uz tikšanos tepatās,

Aija

Interesanti raksti :

 •   Vasaras Saulgrieži sagaidīti, Jāņi nolīgoti, jāņu bērni aizbraukuši. Kas atliek? Jākārto māja, jāatvadās no svētku pušķojuma, greznojuma. ...

 •   Vasaras puķes jau sals ‘’nokodis’’, ziemcietes jau būtu laiks nogriezt, pabarot ar rudens mēslojumu un likt gulēt. BET – kur tad ņemt ko ...

 • Dārzā darbu pašlaik tik daudz, ka nevar paspēt visus apdarīt : Mulčē; Veido savu viršu dobi; Ieziemo ūdensaugus; Gatavo smilts ...

 •   Vasaras sezona beidzot ir klāt! Grili izvilkti, notīrīti un jau iemēģināti. To mūsmājās dara stiprais dzimums. Kas atliek dāmām? Rūpētie ...

 •   Dāvanu saņemšanas un dāvināšanas prieks. Kā svētkos iepriecināt dārznieku, puķumīli vai vienkārši zaļi un ekoloģiski domājošos? Par to arī ...

 

Tags: , , , ,

Ko citi saka:

Esi pirmais un pasaki kaut ko!
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata