Kā būt stilīgai ar H-veida figūru

garderobes_veidosanaVispirms es gribētu atgādināt, ka mūsu figūras siluets nav atkarīgs no svara. Ja tev 20 gadu vecumā bija H-figūra, tad arī 40 gados tavs taisnstūris paliks ar tevi. Vienīgais…tas var palikt platāks. Bet varbūt arī nē.

Respektīvi galvenais uzdevums un jautājums nemainās: kur “zīmēsim” vidukli?

Starp citu, mierinājumam: H-veida figūra ir ļoti, ļoti daudzām gan tievām, gan slaidām, gan apaļīgām sievietēm. Un arī ļoti slavenām dāmām. Un viņas nemaz tāpēc nav nelaimīgas vai nejūtas apdalītas…vienkārši cenšas atrast vai ir atradušas tos stila un optiskās ilūzijas paņēmienus, kas ļauj viņām izskatīties tikpat apburošām kā reti sastopamajām X-veida figūras īpašniecēm.

H-veida_figuraH-veida_figuras_ipasnieces

Un tātad. Vidukli var „uzzīmēt” ar krāsu, griezuma līnijām vai dekoru. Viens un divi – un mūsu priekšā smilšu pulksteņa figūra! Elegants, gaišas centrālās daļas liektu līniju savienojums un tumšas sānu daļas spēj „radīt” burtiski lapsenes vidukli. Bet šādas krāsu ilūzijas iederas tikai tad, ja pats augums ir slaids.

optiska_iluzija_apgerbaka_gerbties_ar_H_figuruka_gerbties_ar_H_figuru (3)ka_gerbties_ar_H_figuru (2)optiska_iluzija_apgerba (2)optiska_iluzija_apgerba (3)

Bet ko darīt, ja ir liekais svars? Nu ko, arī šeit var „zīmēt”, izmantojot krāsu un līnijas. Tikai šajā gadījumā līnijām jābūt taisnām, vertikālām vai diagonālām. Lapsenes viduklis šai gadījumā nesanāks, bet tu vari izskatīties daudz slaidāka. Pat par 10 kg.

optiska_iluzija_apgerba (2)optiska_iluzija_apgerba (4)optiska_iluzija_apgerbaoptiska_iluzija_apgerba (5)optiska_iluzija_apgerba (3)

Ko ģērbt H-silueta īpašniecei

Trapece

Trapecveidīgs mēteļa siluets rada intrigu, jo slēpj patieso figūras siluetu…

optiska_iluzija_apgerba (5)optiska_iluzija_apgerba

Dāmām ar H-veida siluetu rekomendēju uzmanību pievērst mēteļiem, kuru aizdare ir līdz viduklim. Šāds pogājums rada situāciju, ka mēteļa aizdares malas no vidukļa uz leju iet katra uz savu pusi un tā vizuāli tiek radīts ideālais X-siluets. Tieši šādu pašu efektu var panākt arī ar žaketes pogājumu. Tikai šai gadījumā ir jāuzmanās, lai žaketes apakšējā mala nebeigtos gurnu platākajā vietā, bet gan – vai nu zemāk vai augstāk.

Daudzslāņainība

Printi, pasteļtoņi, konkrētas līnijas…

optiska_iluzija_apgerba (2)optiska_iluzija_apgerba (9)optiska_iluzija_apgerba (7)

Praktiski, viss, kas būtu aktuāls H-veida silueta īpašniecēm atrodams 2012.gada modes trendos – printi, kas uzmanību pievērš augšējai figūras daļai, kupli pasteļtoņu svārki, konkrētas zīmējumu līnijas. Šī brīža mode burtiski palīdz vizuāli korektēt figūru, darot to sievišķīgu un seksīgu.

20.gadi 21.gadsimtā

Mūsdienu trendi atgādina par čarlstonu vai šimmi, par meitenēm kleitās pagājušā gadsimta 20-gadu stilā.

optiska_iluzija_apgerba (10)

Sievietes kleitās no viegla auduma ar pazeminātu jostas vietu, garām krellēm un mazās cepurītēs it kā izkāpušas no kinoekrāniem un izgājušas mūsdienu ielās. Šī mode ir ieguvusi pilnvērtīga trenda statusu.

optiska_iluzija_apgerba (8)

Tad, lūk, tieši šī stila kleitas ir ideālas H-veida figūras īpašniecēm. Tās var dažādot, pielāgot un, tās pavērojot, var izmantot efektus jaunu modeļu radīšanai atbilstoši tavai figūrai, tērpa nozīmei un situācijai.

P.s. Mīļās dāmas, kurām ir H-veida figūra! Daudz plašāks materiāls tieši jums pieejams šajā notikušā mini-vebināra video-materiālā “KĀ ĢĒRBTIES, JA TAVA FIGŪRA IR H”. Ja iespējas šo materiālu iegādāties, veicot maksājumu ar karti, jums nav, tad droši rakstiet man uz e-pastu: aija@buduars.lv, minot savu vārdu un uzvārdu, un es jums nosūtīšu rēķinu šī materiāla apmaksai caur jūsu i-banku.

Uz tikšanos tepatās,

Aija

Interesanti raksti :

 •   Dāvanu saņemšanas un dāvināšanas prieks. Kā svētkos iepriecināt dārznieku, puķumīli vai vienkārši zaļi un ekoloģiski domājošos? Par to arī ...

 • Tām, kas mīl mini svārkus (tas gan nevar attiekties uz sievietēm vecumā pēc 40) būs jāpagaida līdz nākamajai sezonai. Mode ir kļuvusi „pieaugušāka ...

 • Tiklīdz saulaino dienu kļūst vairāk, mēs zinām, ka tuvojas laiks domāt par pavasarīgi-gaišu un vieglu garderobi. Parasti mēs cenšamies piemeklēt d ...

 • Šodien es izveidoju šī gada modernāko kokteiļkleitu pārskatu. Zinu, ka daudzām no mums tuvojas ballīšu, tusiņu, kokteiļvakaru un citu jauku pa ...

 • Pūpolsvētdienas tuvošanās ir laiks, kad jāpadomā par to, kā rotāsim māju un dzīvokli uz Lieldienām. Tas nav obligāti, bet , ja tev patīk mainīt in ...

 

Tags: , , , ,

Ko citi saka:

Esi pirmais un pasaki kaut ko!
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata