Ja krūtis ir nelielas…

mazas krutisDaudzas sievietes  kompleksē savu nelielo krūšu dēļ, pat ja, bieži vien, tām ir skaista, pat ideāla forma.

Vizuāli palielināt krūšu apjomu nav grūti. Bet, iespējams, šis raksts vairāk noderēs jaunākām sievietēm, jo mūsu vecuma pārstāves šai jautājumā vairs nav „iestrēgušas” – vai nu tamdēļ, ka katrai jau atrasti savi „triki” vai arī citas lietas dzīvē ir kļuvušas daudz svarīgākas par šādu nieku – kā nelielu krūšu izskata uzlabošana.

Jebkurā gadījumā šie padomi gan jau kādai noderēs…

Šobrīd arvien biežāk un biežāk mazo krūšu īpašnieces ķeras pie ķirurģiskas iejaukšanās metodēm, bet tam būtu jābūt pašam pēdējam , pie kā ķerties klāt. It īpaši, ja šobrīd ir tik daudz metožu kā vizuāli šo, jūsuprāt, problēmu padarīt par skaistu un pievilcīgu. Pie tam, ticiet man – tās ir tikai iedomas, ka vīriešiem tas ir ļoti svarīgi. Mūs, sievietes, vienkārši ir nomocījuši un nobombardējuši „žurnālu” un saitu noformējumi ar ideālu, skaistu augumu un krūšu īpašniecēm, pie tam ļoti labi zinot, ka lai to visu panāktu arī tiek pielietoti triki – operācijas vai foto uzlabojumu triki, mēs tam visam ticam un bojājam sev nervus un pat dzīvi…

Pirmais  un visvienkāršākais mazu krūšu palīgs ir Push-up krūšturi.
Tiem ir speciālas „kabatiņas”, kas atrodas krūšu bļodiņās, kur tiek ievietoti vai nu kokvilnas vai silikona ieliktnīši. Pateicoties push-up trikam, krūtis izskatās apaļākas, piepaceltākas un apjomīgākas. Push-up krūšturis ideāli izskatās zem apģērba, kuram ir V veida kakla izgriezums.

“Dzīvā” piemērā, zemāk, redzam, ka push-up krūšturus  (ne tikai operācijas) veiksmīgi izmanto arī Holivudas zvaigznes.

Katru fotogrāfiju var apskatīt lielāku, nospiežot uz tās ar “peles” kreiso taustiņu.

push up izmanto zvaigznes

T-veida krekliņi ar polo kakla izgriezumu ideāli izskatās tieši uz slaida auguma nelielu krūšu īpašniecēm. Iegādājoties apģērbu ar šādu kakla izgriezumu, jāņem vērā audums. Ja materiāls ir elastīgs, izvēlies cieši pieguļošus modeļus, bet, ja tu pērc tīras kokvilnas vai vilnas apģērbu, labāk dot priekšroku brīvāka griezuma modeļiem.

Tavā skapī noteikti jābūt kašmira svīterim. Šis mīkstais materiāls ir radīts tamdēļ, lai apņemtu slaidu, nelielu krūšu īpašnieci. Ļoti eleganti izskatās  gaišu, maigu toņu kašmira svīteris. Gari auskari un elegants, piepacelts matu mezgls pasvītros tava tēla sievišķību.

Nelielu krūšu īpašniecēm ļoti piestāv šobrīd modē esošās kleitas ar paaugstinātu jostas vietu un kleitas ar atkailinātiem pleciem. Vēl vairāk krūtis pasvītros tieši zem tām sasieta jostiņa. Ja runā par audumu – īpaši vasarā un īpaši šai 2011.gada vasarā mazu krūšu īpašnieces varēs droši pirkt audumus vai tērpus ar lieliem, krāsainiem rakstiem.

garderobe ja mazas krutis (7) garderobe ja mazas krutis (8) garderobe ja mazas krutis garderobe ja mazas krutis (4)
Ejot uz darbu,  velc mugurā klasisku kostīmu, kuram žakete ir viduklī pieguļoša, bet svārki ir taisni, šauri. Zem žaketes izvēlies blūzīti ar žabo – tādā veidā papildus apjoms krūšu daļā ir garantēts. Vēl  ļoti labs variants ir arī svītrainas blūzes, ar noteikumu, ja svītras ir platas un spilgtas.

garderobe ja mazas krutis (2) garderobe ja mazas krutis (3) garderobe ja mazas krutis (6) garderobe ja mazas krutis (5) garderobe ja mazas krutis (10)garderobe ja mazas krutis (9)
Kā zināms, balts vizuāli palielina. Tāpēc sievietēm, kurām ir nelielas krūtis, ieteicams, lai skapī būtu balta blūze. Bet ir viena nianse – ja gurnu daļā tev ir daži lieki kg, tad izvēlies labāk brīva griezuma blūzi. Ja gurni ir slaidi, tad modeļu izvēlē ierobežojumu nav.

Ieteikums: uzvelc baltu blūzi, džinsus, apavus ar augstu papēdi un pāris augšējās blūzes podziņas atstāj neaizpogātas… Efekts ir garantēts!

Labs papildinājums jebkuram komplektam būs veste. To var uzvilkt uz blūzes, uz T-krekla, uz topiņa gan pie pieguļošām kapri biksēm, gan pie šobrīd modē nākošām platām auduma biksēm.
Bet, ja tev nepieciešams kādam līdzināties, pavēro kā ģērbjas mazu krūšu īpašniece Keira Naitlija – viņa vienmēr izskatās fantastiski!

Vēlies palielināt foto? Nospied uz attēla ar “peles” kreiso taustiņu.

Keira Naitlija (5) Keira Naitlija (2) Keira Naitlija (3) Keira Naitlija (4) Keira Naitlija (6) Keira Naitlija (7) Keira Naitlija (8) Keira Naitlija (9) Keira Naitlija

Uz tikšanos tepatās,

Aija

Interesanti raksti :

 • Arvien vairāk sieviešu priekšroku dod tieši īsiem matu griezumiem un tas nav nekāds brīnums. Tas ir ērti, stilīgi un vēl viens liels pluss mums, 4 ...

 • Šodien es izveidoju šī gada modernāko kokteiļkleitu pārskatu. Zinu, ka daudzām no mums tuvojas ballīšu, tusiņu, kokteiļvakaru un citu jauku pa ...

 • Šodien apskatīsim tos mēteļu modeļus, siluetus, krāsas un audumus, kas ir moderni 2010-2011 sezonā. Ja tev vēl jāizvēlas jaunā pavasara mēteļa mod ...

 • Brīnišķīga sieviete, talantīga aktrise un skaista daudzbērnu māte – tās ir tikai dažas īpašības, ar kurām varētu raksturot Angelina Jolie. Kad tie ...

 • Ir pavasaris un arvien aktuālāka kļūst nepieciešamība iegādāties saulesbrilles, kas ir svarīgs gan redzes uzturēšanas palīglīdzeklis, gan arī pava ...

 

Tags: , , , ,

Atbildes pavisam: 2

Man ir ko teikt »

 
 • Kristīne

  Ko darīt, ja tās ir pārāk lielas?

   
   
   
 • Aija

  Varbūt TEV tā tikai liekas? :) Bet par to parunāsim kādā no nākamās nedēļas rakstiem…

   
   
   
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata