Apelsīns pret „apelsīna miziņu”

 

apelsinu_ellaTu droši vien ne reizi vien esi dzirdējusi par brīnišķīgajām ēterisko eļļu īpašībām. Ar vienu eļļu palīdzību var ļoti veiksmīgi mazināt vai likvidēt baiļu sajūtu uzbrukumus un depresiju, citas ir efektīvas pret saaukstēšanos, reimatismu un citām kaitēm. Un izrādās, ka ir brīnišķīgi dabas ekstrakti, kas spēj stāties cīņā arī pret mūsu, sieviešu „briesmoni” – celulītu.

Apelsīns – garšīgs un arī vērtīgs

Apelsīns ir ne tikai garšīgs un sulīgs auglis, bagāts ar vitamīniem un mikroelementiem. Šis auglis ir slavens jau kopš Senās Ēģiptes laikiem, kur, izmantojot "Ķīnas ābolu" (tā apelsīnu sauca Āzijā) tika ārstētas daudzas kaites: slikta ēstgriba, vāja imūnsistēma un pat ateroskleroze. Pavisam nesen tika atklāta vēl viena vērtīga īpašība – apelsīnu eļļa ir efektīva kompleksā cīņā ar (lai vai cik tas paradoksāli neskan) "apelsīna miziņu".

 

Lūk, daži varianti kā to izmantot:

1. Eļļu pievienojam kopjošajai kosmētikai. Tikai daži apelsīnu eļļas pilieni skrubī, dušas želejā utt. izrādās vairākkārtīgi pastiprina mūsu  pierastās kosmētikas iedarbību.

2. Apelsīnu eļļu var izmantot kā masāžas eļļu. Protams, ne tīrā veidā. Lai pagatavotu ideālu pretcelulīta eļļu, sajauksim 1 ēdamk. bāzes eļļas (olīveļļas, mandeļu vai jojobas eļļu) ar 4-5 ēteriskās eļļas pilieniem. Un re – masāžas eļļa ir gatava lietošanai!

3. Varam pastiprināt arī medus masāžas efektivitāti. Vienkārši pievienosim dažus100%_dabiga_apelsinu_ella apelsīnu (vai citu citrusaugu) eļļas pilienus medum un sāksim veikt medus masāžu. Tā darot, mēs ne tikai uzsāksim iznīcinošu cīņu ar celulītu, bet arī dāvāsim savai ādai barojošas maskas procedūru.

4. Ārstnieciskās ietīšanas. Tas ir viens no efektīvākajiem veidiem cīņā ar celulītu, kura laikā apelsīnu eļļa demonstrē visas savas iespējas, jo šajā gadījumā to var izmantot absolūti tīrā veidā. Vienkārši – uzklājam uz ādas eļļu, ietinam problemātiskās ķermeņa daļas pārtikas plēvē un pa virsu aptinam siltu pledu. Šīs ietīšanas procedūras priekšrocība ir tajā, ka uzklāto eļļu var nemazgāt nost. Lai iedarbība būtu vēl spēcīgāka, procedūras beigās ieteicama problemātisko vietu masāža.

Nu ko – arī es tikko savam tuvāko dienu iherb.com interneta veikaliņa pasūtījumam pievienoju šo apelsīnu (pasūtījumā ir arī mežrozīšu eļļas pudelīte) eļļu. Šī NOW firmas apelsīnu eļļa ir 100% tīra un dabīga un, iepērkoties šajā veikalā, vienmēr var izpētīt ko par to domā citi pircēji, kas to jau ir iegādājušies agrāk – un tas ir liels pluss. Un vēl – cena ir vienkārši burvīga! Smaidiņš.

iherb.com_pasutijums

P.s. Nospiežot uz attēla ar “peles” kreiso taustiņu, varēsi izpētīt daļu no mana tuvākā iHerb.com pasūtījuma.

Es jau tev vairākas reizes stāstīju par šo brīnišķīgo veikaliņu, kurā iepirkties ir tiešām viena bauda. Bet ir viens „mīnuss” – to izdarīt nemaz nav tik viegli….jo gribās TIK daudz ko :)).

Ja arī tu izlemsi izveidot savu pasūtījumu (starp citu – tu vari sakomplektēt jaukas, vērtīgas un nekad agrāk nesaņemtas –oriģinālas Ziemassvētku dāvaniņas saviem tuviniekiem), atceries izmantot Orangepirmā pirkuma dāvanu kodu: SFH203 – tas tev dos iespēju savu pirmo pirkumu samazināt par veseliem 5-10$.

Uz tikšanos tepatās,

Aija

Interesanti raksti :

 

Tags: , , , , ,

Ko citi saka:

Esi pirmais un pasaki kaut ko!
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata