Apavi apledojuma laikam

apavi_ziemaiDiemžēl pēdējā laikā ziema mūs reti kad priecē pa īstam, jo, savu mūžīgo klimata maiņu dēļ, tā biežāk rada stresu, nekā prieku. Viens no šādiem momentiem ir kailledus, kurš noturēties var pat diezgan ilgu laiku.

Bet nav vērts satraukties pat, ja ceļš līdz tavam darbam ir garš un slidens. Īpaši tas attiecas uz mūsu vīriešiem, kuriem darbs bieži vien notiek ārā un ir nepieciešams daudz pārvietoties.

Par cik tuvakajā laikā gatavojos doties uz veikalu, lai atrastu sev jaunus, drošus ziemas zābakus, nolēmu palūkoties internetā un atrast informāciju, lai saprastu, pēc kā tad man vadīties, lai pirkums būtu ne tikai skaists un ērts, bet arī drošs. Par cik šī informācija, domāju, var interesēt arī tevi, nolēmu ar to padalīties.

Tik piebildīšu, ka šodien es padalīšos tikai ar pamatinformāciju, kas attiecas uz apaviem apledojuma laikam un to, kādai būtu jābūt šo apavu zolei. Tuvāko dienu laikā noteikti šo tēmu turpināsim un izskatīsim visu, kas attiecas uz pareizu ziemas zābaku izvēli.

Pērkot apavus ziemai ir jāizpēta zoles struktūra. Pat, ja tu esi pieradusi nēsāt elegantus un smalkus apavus, nopērc ziemas slidenajam laikam arī ziemas sportiska tipa apavus – ar kārtīgiem protektoriem. Šādu apavu mīkstā, reljefā zole tevi ļoti labi aizsargās.

Atceries šos sarežģītos nosaukumus: polivinilhlorīds (PVC) un termoelastoplasts (TEP). Zoles no šiem materiāliem ir tieši tas, kas tev nepieciešams apledojuma laikam. Bet parastās poliuretāna zoles – kaut arī vieglas, lokanas un visu iemīļotas, tevi neglābs.

Tagad pievērsīsim uzmanību zoles uzbūvei. Ja tai piemīt izteikts, reljefs zīmējumsapavi_apledojuma_laika (ne mazāk par 2 cm) – tas ir tieši tas, kas tev vajadzīgs.

Un vēl daži padomi. Lai cik tas dīvaini skan, bet apledojuma laikā nebūtu vēlams steigties. Lai izvairītos no kritiena, mūsu gaitai būtu jābūt lēnai, bet plašiem soļiem. Purngalus liec nedaudz izvērstus uz ārpusi, ķermeni saliec uz priekšu, bet kājas turi nedaudz ceļgalos saliektas.

Apledojuma laikā nedrīkst rokas turēt kabatās. Ja tu paslīdēsi, tavām rokām jābūt brīvām, lai paspētu kaut kam pieķerties vai, vēzējot ar rokām, paspēt noturēt līdzsvaru. Un, ja tomēr, krīti, neaizmirsti ātri atbrīvoties no saviem nesamajiem. Sargi sevi, nevis savas somas!

Uz tikšanos tepatās,

Aija

Interesanti raksti :

 • Rudens apavu mode vienmēr ir konservatīvāka, nekā pavasara vai vasaras apavu kolekcijas, kas allaž ir raibas, krāsainas un dažnedažādiem fasonie ...

 • Šoreiz  bez vārdiem un liekvārdības.   Neatkarīgi no tā vai tu esi māte vai meita,  vai tev šobrīd  25, 40 vai 65, ziema aiz l ...

 • Dārzā darbu pašlaik tik daudz, ka nevar paspēt visus apdarīt : Mulčē; Veido savu viršu dobi; Ieziemo ūdensaugus; Gatavo smilts ...

 • Šodiena ir tā diena, kas pieder mums, kad vēlos no sirds sveikt mūs visas kopā un katru atsevišķi! Gan māmiņas, gan vecmāmiņas, gan tās, kurām ...

 • Žurnāls Forbes ir publicējis 2010.gada visaugstāk apmaksāto Holivudas aktrišu sarakstu un pārsvaru gūst „labākā vecuma” pārstāves! Sandra Bullo ...

 

Tags: , ,

Ko citi saka:

Esi pirmais un pasaki kaut ko!
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata