7 padomi ļoti lielu krūšu īpašniecēm

blond girl with flowerPadomi nelielu krūšu īpašniecēm jau tika doti. Un atceros kādas sievietes lūgumu izveidot publikāciju lielu krūšu īpašniecēm. Izrādās, nekomfortabli var justies ne tikai sievietes ar nelielām krūtīm, bet arī visu apskaustās lielu krūšu formu īpašnieces.

Protams, katrai tam ir savi iemesli.

Ja krūtis sievietei ir ļoti lielas, grūtības var rasties atrast piemērotu apģērbu. Šādos gadījumos pat ,ja krekls ir pēc izmēra, pogcaurumi uz krūtīm var būt pārlieku nostiepti, pavērušies, krūtis var būt no krūštura bļodiņām izspiedušās…un vēl var būt desmit citu iemeslu, kāpēc sieviete jūtas nekomfortabli. Ja tās ir arī tavas problēmas, palūkojies uz zemāk minētajiem septiņiem padomiem, varbūt kaut ko noderīgu atradīsi arī sev.

1. Nepareiza izmēra krūšturis

Ir ļoti svarīgi izvēlēties pareiza izmēra krūšturi, citādāk krūtis var „krist” laukā no bļodiņām un tas būs sajūtams cauri apģērbam. Viss var beigties ar to, ka radīsies iespaids, ka tev ir četras krūtis. Tas notiek tad, kad krūtis neietilpst krūšturī un tamdēļ krīt laukā, savukārt bļodiņas spiež krūtis uz pusēm. Neatkarīgi no tā, kāds krūšturis tev vairāk nepieciešams – sportiskais, ar kauliņiem vai spilventiņiem, pārliecinies, ka esi pareizi izmērījusi krūšu apjomu un krūšturis tev der perfekti. Tikai šādi rīkojoties,  tu varēsi izvēlēties sev patiešām piemērotu veļu.

2. Akurāts un piemērots kakla izgriezumspadomi-ja-krutis-lielas (2)

Ļoti svarīgs ir apģērba kakla izgriezums. Tu nevari nēsāt apspīlētu apģērbu, jo tā tu vēl vairāk akcentēsi savu krūšu izmēru. Tomēr, tu, taču, nevēlies savas krūtis noslēpt aiz nepievilcīga apģērba. Piemērots, elegants kakla izgriezums tev piestāvēs vienmēr, neatkarīgi no krūšu izmēra.

Izvairies no kvadrātveida un apaļiem kakla izgriezumiem. Visvairāk centies izmantot trīsstūrveida.

3. Auduma zīmējums

Ir noteikti auduma zīmējumi un raksti, kuri tavas krūtis var veiksmīgi akcentēt un vizuāli tamdēļ padarīt skaistākas, bet ir arī tādi, no kuriem noteikti ir jāizvairās. Piemēram, tev jāizvairās no horizontālām līnijām, joslām, kas tavas krūtis akcentē vēl vairāk. Šīs līnijas rada vai veido ne tikai auduma zīmējums, bet arī griezuma līnijas, šuves, pogu rindas vai rāvējslēdžu horizontālais virziens utt.

Vispareizāk ir izvēlēties gludu, vienkrāsainu tērpa augšējo daļu, bet lejasdaļu ar zīmējumu. Ļoti labu un pareizu balansu veido arī vertikālās līnijas, kas var izpausties gan kā auduma zīmējums, reljefs, pogājums, rāvējslēdzējs vai griezums.

No auduma rakstiem nav jāizvairās pilnībā, bet viennozīmīgi ir skaidrs, ka printi nedrīkst būt lieli.

4. Krāsu izvēle

padomi-ja-krutis-lielasArī krāsai ir nozīme. Vislabāk lielu krūšu īpašniecēm der tumšas krāsas. Ļoti slikta ideja būs metāliskie zelta un sudraba toņi. Tie pievērš vēl lielāku uzmanību krūtīm. Lai uzlabotu un dažādotu vizuālo izskatu, izvēlies trīs krāsas: neitrālos – pelēko un tumši pelēko, dziļos – bordo un tumši zaļo, „jaunos melnos”: dziļi violeto, tumši zilo un antracīta pelēko.

Apvieno krāsas. Piemēram, uzvelc tumšu žaketi un zem tās gaišu vai spilgtu blūzi. Vai otrādi. Tumša un gaiša salikums augšējā ķermeņa daļā palīdzēs tai izskatīties proporcionālākai.

5. Plāni audumi

Nākamais svarīgais etaps ir auduma izvēle. Džersija audums un, it īpaši, plāns, nav laba izvēle. Šis audums var stipri izstiepties. Noteikti der audumi, kas ir biezāki par džersiju. Labāk izvēlēties gludus audumus. Ja audumam ir tekstūra, tas rada vēl papildus apjomu.

6. Rotu izvēle

Kad process nonāk līdz rotu izvēlei, nekad „neapstājies” uz krūtīm. Savukārt rotājumi, raksti posmā zem jostas vietas – uz svārkiem, biksēm, kleitām ļoti labi novērš uzmanību no krūtīm. Noteikti un droši vari izvēlēties rokassprādzes un gredzenus.

7. Detaļu svarīgums

Nobeigumā atceries, ka visus aksesuārus un dārglietas arī tu vari izmantot. Tomēr, izvairies no lielām un uzkrītošām rotām, vismaz ķermeņa augšējā daļā. Piemēram, ja tavam tērpam ir V kakla izgriezums,padomi-ja-krutis-lielas (6) centies izvairīties no smagām un spilgtām kaklarotām. Labāk izmantot kaut ko vienkāršāku un elegantāku. Tomēr tuvu kaklam uzlikta kaklarota der arī tev.

Droši vari izvēlēties jostiņas, akcentus jostas vietā vai kleitu, kurai ir detaļas tās lejasdaļā. Tā tu novērsīsi uzmanību no krūšu daļas.

Somām, kuras tu nēsā nav jābūt pārāk lielām vai pārāk mazām.

Tomēr atkal atgriežamies pie sākumā teiktā. Pirmkārt, ir svarīgs pareizi izvēlēts krūšturis. Tas nenozīmē, ka tev savas krūtis jānoslēpj pilnībā. Pareizi izvēlēta veļa tev nodrošinās vislabāko izskatu un pašsajūtu.

Nobeigumā piedāvāju 4.5 min. video, kurā redzēsi pāris ļoti noderīgus video ieteikumus. Ja angļu valodu saproti, brīnišķīgi, bet ja nē, tad par ko iet runa būs skaidrs tāpatās.

Video padomi lielu krūšu īpašniecēm

Uz tikšanos tepatās,

Aija

Interesanti raksti :

 • Mums katrai šodien diena jau saplānota – vieniem baznīca, viesu galds, citiem viesošanās pie draugiem…TV…. Atrodiet brīdi šovakar vai rīt, izslēd ...

 • Šodiena ir tā diena, kas pieder mums, kad vēlos no sirds sveikt mūs visas kopā un katru atsevišķi! Gan māmiņas, gan vecmāmiņas, gan tās, kurām ...

 • Šoreiz  bez vārdiem un liekvārdības.   Neatkarīgi no tā vai tu esi māte vai meita,  vai tev šobrīd  25, 40 vai 65, ziema aiz l ...

 • Daudzas sievietes  kompleksē savu nelielo krūšu dēļ, pat ja, bieži vien, tām ir skaista, pat ideāla forma. Vizuāli palielināt krūšu apjomu nav gr ...

 • Izrādās, ka lielākā sieviešu daļa  nēsā nepareiza izmēra krūšturus. Ņemot vērā ikmēneša ciklus, diētas un kopējo organisma novecošanas procesu, n ...

 

Tags: , , ,

Atbildes pavisam: 2

Man ir ko teikt »

 
 • d

  Es tā kā nesapratu, kāpēc krūtis būtu jāslēpj? Raksts latviešu pelēkajām pelēm? Ja jums ir skaistas krūtis, tad akcentējiet tās, no tām taču nav jākaunās. Nav brīnums, kāpēc krievietes skaitās daudz iekārojamākas par latvietēm.

   
   
   
 • Aija

  Cienījamais,d ( žēl, ka pie mums ir vīrieši, kuriem nav vārdu, bet tikai skaņa…). Paldies par motivāciju. Bet ne par to bija šodienas stāsts.

  Ja Jūs protat krievu (to pašu, kurā runā iekārojamās sievietes), angļu vai kādu citu pasaules valodu un, ja jau Jums patīk lasīt sieviešu blogus, iesaku papētīt – visur ir publikācijas par to, kā sievietēm ar ĻOTI lielām krūtīm justies ērti, patīkami un nebūt “aprītām” ar redzēt-kāro vīriešu acīm.

  Ir skaistas krūtis, ir skaistas-lielas krūtis un ir ĻOTI lielas krūtis. Tad šodien bija runa par pēdējām. Ja Jums būtu ar tādām jāsadzīvo, gribētu redzēt pēc cik dienām Jūs kliegtu SOS… :)

   
   
   
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata