10 labāko skropstu tušu tops

sieviete kraso skropstasPalūkojies spogulī: tavs matu griezums un frizūra ir ideāla, lūpas rotā valdzinošs smaids, uz vaigiem rotaļājas maigs sārtums…Bet acis ir neizteiksmīgas un skatiens blāvs.

Kas nav tā? Tu vienkārši aizmirsi uzklāt skropstu tušu!

Pat senajos laikos asīrieši un babilonieši skropstas un uzacis krāsoja melnā krāsā. Acu make-up vienmēr tika piešķirta īpaša nozīme. Un par to nav jābrīnās, jo kaut nedaudz uzkrāsojot skropstas tavs acu skatiens mainās. It īpaši tas svarīgi ir tām sievietēm, kuru skropstām trūkst dabas dotā pigmenta.

Šodien skropstu tuša spējīga paveikt jebko – pagarināt, kuplināt , atliekt skropstu galus uz augšu un nokrāsot tās visneparastākajās krāsās. Ir skropstu tušas, kas ārstē. Piemēram, tuša ar vitamīnu E ir brīnišķīgs antioksidants, bet tuša, kuras sastāvā ir A vitamīns mīkstina un mitrina skropstas, padarot tās zīdainas.

Skropstu tušas īpašības atkarīgas ne tikai no to sastāva, bet arī no birstītes kvalitātes. Vienkāršajai, pagarinošajai skropstu tušai visbiežāk ir spirālveida sariņi. Bet tušai, kas kuplina – birstīte ar vienmērīgi bieziem sariem. skropstu tusas uzklasana

Dažu skropstu tušu sastāvā ir smalkas pagarinošas un kuplinošas daļiņas – matiņi. Pielīpot pie skropstām, tas nodrošina pārsteidzošu efektu. Tušai, kas domāta spropstu atliekšanai, būs ieliekta birstīte ar īsiem sariņiem.

Pastāv vēl viens tušu veids – caurspīdīgs gēls, kas skropstām un uzacīm palīdz veidot formu un pastiprina spīdumu. Tās nesatur smagas krāsas. To sastāva ietilpst keratīns, proteīni un speciālas eļļas, kas skropstām nodrošina lielāku elastību. Šādi gēli ir ideāls palīgs melnu, biezu skropstu īpašniecēm.

Skropstu tušu tops

 1. Guerlain Divinora – atliec un vienmērīgi nokrāso.

Guerlain Divinora skropstu tuša2. L ‘ Oreal Intensifique – skropstas padara apjomīgākas un sadala.

L‘Oreal Intensifique skropstu tuša3. Sisley Phyto — Mascara Double Action – noturīga fitotuša ar dubultu efektu, skropstas pagarina, nostiprina un kuplina.

Sisley Phyto Mascara Double Action tuša4. Nivea Beaute Max Volume Mascara – ar speciālas birstītes palīdzību rada apjomu un ideālu formu.

New Nivea MaxVolume tusa5. Oriflame High Definition Waterproof Mascara – ūdensizturīga, pagarinoša, rada apjomu.

6. Christian Dior Maximeyes – ar viena klājuma efektu maksimāli palielina skropstu apjomu.

Christian Dior Maximeyes tuša7. Naj Oleari Expressive Mascara – kopj skropstas, “apņem” un pagarina.

8. Divage Super Volume Mascara – nodrošina saudzīgu kopšanu, palielina apjomu.

9. Maybelline Lash Expansion – ar jauno elastīgo tekstūru skropstas padara biezas un garas.

10. Givenchy Mascara Courbe Miroir – skropstas padara matētas, atliec un, pateicoties speciālai formulai, baro un atjauno to struktūru.

Givenchy Courbe Miroir tuša

Tas ir tops, ko apvienoju pēc internetā atrastajām sieviešu atsauksmēm.

Ko par skropstu tušām varu pateikt no sevis? Tāpat kā tu, arī es esmu lietojusi dažādas.

Pavisam nesen manās rokās nejauši nonāca AVON katalogs un iedomājos, ka nekad neko neesmu mēģinājusi no šīs, katrai sievietei sen jau dzirdētās un zināmās kosmētikas līnijas līdzekļiem.

Tāpēc iedomājos, ka, beidzot, jāizdara tests. Par cik nesen bija beigusies mana skropstu tuša, bet bez tās iztikt es nevaru, nolēmu papētīt sieviešu atsauksmes par AVON kosmētikas līnijas skropstu tušām. Mana izvēle krita uz tušu – SuperShock AVON . SuperShock AVON skropstu tuša

Nu jau ir nedēļa kā to lietoju. Mana atsauksme: pārsteiguma nav, lielas sajūsmas arī, bet tuša ir laba, birstīte kvalitatīva, skropstas neķepina. Krāsa klājas labi. Man patīk  Smile.

Kāda ir tava labākā skropstu tuša?

Uz tikšanos tepatās,

Aija

Interesanti raksti :

 

Tags: , ,

Atbildes pavisam: 6

Man ir ko teikt »

 
 • Gunce

  Pašlaik Colossal Volum’ Express Maybelline.

   
   
   
 • Bloga lasītāja

  Tik liela izvēle, ka apjuku :)

   
   
   
 • :)

  Manuprāt, vairākas no pieminētajām tušām jau vairākus gadus nav vairs pārdošanā… :(

   
   
   
  • Iespējams, dažu nav Latvijas veikalos, bet mūsdienās, taču, ir internets. Un vēl – tieši tāpēc jau šī publikācija tika ievietota, lai jūs padalītos ar savējo pieredzi :), ar tām tušām, kuras lietojat jūs, kuras var iegādāties tepatās, Latvijā.

    
 • Laura

  AVON Super Shock ir ideāla, lietoju jau n-to iepakojumu vairākus gadus. No sākuma gan ir jāpierod pie lielās birstītes, bet tā nekad nesaķep, un padara acis skaistas!

   
   
   
 • Ginta

  Giorgio Armani viennozīmīgi!!!

   
   
   
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata