Sievietes-leģendas un viņu noslēpumi

Merilina MonroVisas sievietes ar gadiem mainās, arī slavenības nav izņēmums. Tomēr, daudzām slavenām sievietēm ir savi skaistuma un jaunības saglabāšanas noslēpumi, kas palīdz vai palīdzēja viņām izskatīties pievilcīgām ne tikai 25 gadu vecumā, bet arī  pēc 40 un vairāk.

Sofija Lorēna, Šārona Stouna, Odrija Hepberna un citas sievietes-leģendas vienmēr ir dalījušās ar saviem skaistuma noslēpumiem, pateicoties kuriem  uz visiem laikiem viņām ir izdevies miljoniem cilvēku atmiņā palikt kā veiksmīgām un neatkārtojamām.

Lūk, daži filozofiski un praktiski „zvaigžņu” padomi, kuros patiešām ir vērts ieklausīties.

aktrise Odrija Hepberna (2)

Slavenā aktrise Odrija Hepberna (Audrey Hepburn), kuras skaistumu un talantu apjūsmo miljoniem cilvēku, kādreiz ir pateikusi ļoti gudru frāzi, kura kļuva ne tikai par viņas skaistuma noslēpumu, bet kā ceļavēja frāze katrai sievietei, kas vēlas būt laimīga: „ Lai tavas acis būtu skaistas, citos jāsaskata tikai skaistais; lai tavas lūpas būtu skaistas, izrunā tikai labus vārdus, bet lai tev piemistu pārliecības un stabilitātes sajūta,  dzīvo ar domu , ka tu nekad nebūsi vientuļa”.

Elizabete TeiloreElizabete Teilore (Elizabeth Rosemond Taylor) – ne tikai talantīga aktrise, bet arī viena no pasaules skaistākajām sievietēm teica, ka viņas skaistuma noslēpums ir … pārliecība sevī. „Tu vari būt resna, bet seksapīla. Viss atkarīgs no tā,  kādu tu sevi jūti pati”.

Tomēr, aktrise uzskatīja, ka sievietei vienmēr sevi jākopj, vienmēr jādzīvo pareizs, veselīgs dzīves veids – tas viss tamdēļ, lai ar gadiem izskatītos joprojām pievilcīga, kā jaunībā. „Jaunībā tavs izskats ir tava iekšējā „es” atspulgs, bet vecumā pēc 40 tavs iekšējais „es” sāk atspoguļoties tavā ārienē”.

Kino zvaigzne Šārona Stouna (Sharon Stone) nekad nav baidījusies no sava vecuma un tieši tas irŠārona Stouna viņas skaistuma noslēpums: „Dažreiz man nepieciešams vienkārši apsēsties, paskatīties uz sevi spogulī un pateikt: es kļūstu vecāka, mana āriene mainās. Es nevaru atļauties veidot to pašu frizūru un izmantot to pašu make-up, nēsāt tās pašas rotas un būt ar tiem pašiem dzīves uzskatiem. Ir jāprot pieņemt to seju, kas tev ir un tad viss būs labi!”

Tie ir kādreiz izteikti aktrises vārdi un viņa to ir pierādījusi ar savu piemēru. Pierādījusi arī to, ka skaistums ir jēdziens, kas laikam nepakļaujas.

Sofija lorēnaNeatkārtojamā Sofija Lorēna (Sophia Loren) uzskatīja, ka sieviete, kas ir pārliecināta par savu skaistumu, vienmēr spēs tajā pārliecināt arī pārējos: „Skaistums – tā ir pašsajūta, kas atspuguļojas sievietes acīs. Tā nav fiziska parādība.”

Tomēr, pēc aktrises vārdiem „Ir grūti kļūt par neatvairāmu, ja tu esi slinka.” Tāpēc sievietēm vienmēr ir jāpieliek pūles, lai izskatītos labi. „Apsēžoties pie sava kosmētikas galdiņa, katra sieviete kļūst par mākslinieci, pareizāk sakot, iegūst iespēju,” pieredzē dalās Sofija Lorēna. Un, skatoties uz viņu, kļūst skaidrs, ka šī sieviete savas dzīves laikā nav laidusi garām nevienu šādu iespēju.

Kopš Merilina Monro (Marilyn Monroe)  parādījās uz ekrāniem, viņa kļuva par fenomenu, par kuru joprojām jūsmot nepārstāj vīrieši un kopēt nepārstāj daudzasMerilina Monro (2) sievietes. „Mani sauca par seks-blondīni, seks-bumbu…Es zinu vienu: skaistumam un sievišķībai nav vecuma un šīs īpašības nevar radīt.  Sievišķīgo šarmu nevar radīt rūpnieciskā veidā, lai vai kā to kādam gribētos. Es runāju par patieso skaistumu. To rada sievišķība,” tā par savu popularitāti teica slavenā blondīne.  Lai pasvītrotu savu dabisko seksualitāti, slavenā aktrise prasmīgi pielietoja kosmētiku, visbiežāk priekšroku dodot sarkanai lūpu krāsai un melnai acu kontūrlīnijai. „Mums  sievietēm ir tikai divi ieroči… Skropstu tuša un asaras, bet mēs tos abus nedrīkstam pielietot vienlaicīgi,” jokoja aktrise.

Vēl ir zināms, ka Merilīna Monro nekad nesauļojās. Pēc viņas vārdiem „viņai patika būt caurcaurēm blondīnei.” Viņa nekad neizmantoja plastisko ķirurgu pakalpojumus, paziņojot, ka novecot vēlas bez plastiskām operācijām. „Tās seju padara nedzīvu, bez rakstura. Es gribu, lai man pietiktu drosmes saglabāt uzticību savai sejai. Dažreiz domāju, ka nomirstot jaunai no vecuma izvairīties būtu vieglāk… Bet tad mana dzīve paliktu nepabeigta, vai ne? Un tā arī nekad es sevi neiepazītu pilnībā,” teica aktrise, it kā nojaušot savu nākotni…

Uz tikšanos tepatās,

Aija

Interesanti raksti :

 • Dārzā darbu pašlaik tik daudz, ka nevar paspēt visus apdarīt : Mulčē; Veido savu viršu dobi; Ieziemo ūdensaugus; Gatavo smilts ...

 • Tām, kas mīl mini svārkus (tas gan nevar attiekties uz sievietēm vecumā pēc 40) būs jāpagaida līdz nākamajai sezonai. Mode ir kļuvusi „pieaugušāka ...

 • Aktiermākslas ikona Merila Strīpa (Maryl Streep) jau tā savam iespaidīgajam rezumē var pievienot vēl vienu titulu: “vāka meitene”. 62-gadīgā aktr ...

 • Šoreiz  bez vārdiem un liekvārdības.   Neatkarīgi no tā vai tu esi māte vai meita,  vai tev šobrīd  25, 40 vai 65, ziema aiz l ...

 • Šodiena ir tā diena, kas pieder mums, kad vēlos no sirds sveikt mūs visas kopā un katru atsevišķi! Gan māmiņas, gan vecmāmiņas, gan tās, kurām ...

 

Tags: , , , , , , , , , ,

Atbildes pavisam: 2

Man ir ko teikt »

 
 • Juta

  Jā, šo pasaulslaveno ekrāna zvaigžņu izteikumos noteikti ir vērts ieklausīties.Ļoti īsi un patiesi vārdi ! Es tos izkopēšu un nolikšu sev redzamā vietā. Aija, atkal kārtējo reizi paldies !

   
   
   
 • Sofija Lorena ir sieviete,ko vērts atdarināt

   
   
   
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata