Kosmētiskais ledus… jeb krioterapija mājas apstākļos

krioterapija

Ja kurā brīdī tava sejas āda vairs neizskatās svaiga un veselīga, zini, ka labs palīgs tev būs kosmētiskie ledus gabaliņi. Tie ādu lieliski mitrina, atgriež vaigos sārtumu, veselīgu izskatu un tonusu. Šis paņēmiens ir ļoti noderīgs arī, veicot rīta pamošanās-sakopšanās procedūras.

Ādai vērtīgs un kopšanā efektīvs ir minerālūdens ledus. Parastais krāna ūdens, kurā ir hlors un kaitīgie piemaisījumi, mūsu ādu tikai šokē. Tāpēc kosmētiskajām procedūrām ir jāizmanto attīrīts ūdens.

Sasaldēt var arī dažādu zāļu tēju novārījumus. Tos var izmantot sejas, kakla un dekoltē zonas kopšanai gan rītos, gan vakaros. Lai kosmētiskais ledus būtu svaigs, tā derīguma termiņam ir jābūt ne ilgākam par 5 dienām.

Var sasaldēt kumelīšu, pētersīļu, kliņģerīšu, eikalipta un zaļās tējas (1 ēdamkarote uz glāzi ūdens) novārījumu. Šāds kosmētiskais ledus mazina iekaisumu, labi tonizē ādu un ļoti noderīgs tas būs taukainai un kombinētai ādai.

Starp citu, var pagatavot pat sudraba kosmētisko ledu. Paņem sudraba monētu un uz 12 diennaktīm to iemet ūdenī un vēlāk no šī ūdens pagatavo kosmētiskos ledus gabaliņus. Sudrabs ādu attīra un dezinficē.

citronu_kosmetiskais_ledus

Vēl daži ieteikumi…

Citronu vai apelsīnu sulas ledum ir atjaunojoša un atsvaidzinoša iedarbība. Lai to pagatavotu, no viena augļa pusītes izspiež sulu un atšķaida to ar atdzesētu, vārītu ūdeni un sasaldē.

Kā toniku var izmantot arbūza kosmētisko ledu. Izspiež no arbūza mīkstuma sulu un tāpat kā iepriekš – atšķaida ar atdzesētu, vārītu ūdeni un sasaldē.

No „vārnu kājiņām” palīdzēs atbrīvoties piena-ūdens (proporcijas 1:1) kosmētiskie ledus gabaliņi. Ādu lieliski tonizē burkānu sulas kosmētiskie ledus gabaliņi (sulu atšķaida ar ūdeni proporcijā 3: 1).

Bet, lai no šīm procedūrām efekts būtu vislabākais, ir jāievēro daži noteikumi:

krioterapija_majas_apstaklos1. Atceries – ādas iekaisumu vai vaļējo brūču gadījumos krioterapiju (sejas atsvaidzināšana ar kosmētiskajiem ledus gabaliņiem) pielietot nevajadzētu.

2. Ledus gabaliņus jāslidina pareizi, tikai masāžas līniju virzienos: no pieres centra uz deniņiem, no zoda centra uz auss ļipiņām, no mutes kaktiņiem līdz ausu vidum un no deguna nāsīm deniņu virzienā.

3. Nekādā gadījumā ādu nedrīkst pārāk spēcīgi atvēsināt. Procedūra nedrīkst būt ilgāka par 3 minūtēm un tā jāveic vairākos piegājienos.

4. Visefektīvāk to darīt divas reizes dienā: no rīta un vakarā, pārmaiņus seju noskalojot ar siltu ūdeni un beidzot ar kosmētisko ledus gabaliņu procedūru (tas viss ietilpst augstāk minētajās 3 minūtēs).

Uz tikšanos tepatās,

Aija

Interesanti raksti :

 • Pirms kāda laika mūsu blogā es jau biju izveidojusi publikāciju ar 10 padomiem kā izskatīties slaidākai. Šodien par nākamajiem desmit. Šie pado ...

 •   Dāvanu saņemšanas un dāvināšanas prieks. Kā svētkos iepriecināt dārznieku, puķumīli vai vienkārši zaļi un ekoloģiski domājošos? Par to arī ...

 • Šīs 3 eļļas ir spēcīgs līdzeklis cīņā ar priekšlaicīgu ādas novecošanu. Meitenes, kamēr mums vēl ir 40 vai pat 45, āda izskatās jauka, bet kad „ ...

 •   Man gadījies liels bonuss – dzīvoju pie ezera, kurā zied baltās ūdensrozes, dzeltenās lēpes. Krastos skalbes un baldrjāņi. Bet ko lai da ...

 •   Vasaras Saulgrieži sagaidīti, Jāņi nolīgoti, jāņu bērni aizbraukuši. Kas atliek? Jākārto māja, jāatvadās no svētku pušķojuma, greznojuma. ...

 

Tags: , ,

Ko citi saka:

Esi pirmais un pasaki kaut ko!
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata