Jaunās un modernās rudens-ziemas 2013/2014 smaržas

smarzas_rudens_2013Izsmalcinātas smaržas tiek uzskatītas par svarīgu tēla veidošanas elementu. Šī tik tikko notveramā aromātu šleife pasvītro sievietes stila izjūtu un imidža oriģinalitāti.

Arī smaržu plauktiņā katru sezonu mainās mode un tas notiek gan sajaucot kopā klasiskās variācijas un, protams, arī sniedzot daudz jaunumu.

Kas tad smaržu pasaulē atradīsies popularitātes virsotnē šajā – rudens-ziemas 2013/2014 sezonā?

Cik bieži Tu iegādājies jaunas smaržas?

Rezultāti

Loading ... Loading ...

Visvairāk gaidītā prezentācija bija Thierry Mugler smaržām Womanity. Šis aromāts ideāli pasvītro gan sievietes maigumu, gan pašu sievišķību. Paralēli tam sajūtamas ir arī greznības un brīvības notis. Pirmo iespaidu rada zemeņu un vīģu aromāts kombinācijā ar jūras brīzes smaržu.

womanity_smarzas

Tomēr par īstu rudens sensāciju kļuva Miss Dior iedvesma – tā vilina ar saviem ziedu motīviem.

Miss_dior_smarzas

Neskatoties uz to, ka aiz loga jau ir rudenīgs un drēgns laiks, joprojām var palikt jaukā noskaņojumā. Šim mērķim ļoti noder minētais parfīms: gan ikdienai, gan grandioziem pasākumiem.

Miss Dior smaržas

Sahara Noir ir vēl viens aromāts, kurš šajā sezonā priecēs lēdijas. Demonstrējot savu austrumniecisko stilu, tas ietver greipfrūtu, bergamoti, balto ciedru un tabaku. Šis neparastais garšvielu un augu sajaukums rada diezgan neparastu smaržu.

Tom_ford_sahara_noir_smarzas

Pateicoties Benam Gorhamam (basketbolists, modelis, dizainers un smaržu zīmola īpašnieks), pasauli ieraudzīja arī smaržas Black Saffron – tās demonstrē mums visu Indijas kultūras šarmu. Vijolīte, avene, roze, safrāns spēs katru sievieti pārvērst īstā karalienē.

Black_Saffron_smarzas

Par patīkamu pārsteigumu kļuva Valentino jaunums – smaržas Acqua Floreale. Domāts izsmalcinātām dāmām, aromāts noteikti piesaistīts visu apkārtējo uzmanību.

valentino_smarzas

Šo paliekošo iespaidu tās panāk, pateicoties apelsīna, jasmīna un bergamotes notīm.

Smaržas Acqua Floreale

Eau de Lacoste “Lacoste” ir šīs sezonas hīts. Par šī parfīma reklāmas seju kļuva slavenā aktrise Amy Adams un šo smaržu spilgto noskaņojumu viņai ir izdevies nodemonstrēt visprecīzāk.

eu_de_lacoste_smarzas

Parfīms ar savu enerģiju spēs akcentēt gan sievietes jutekliskumu, gan maigumu.

Eau de Lacoste “Lacoste” smaržas

Dior Hypnotic Poison Eau Sensuelle – vēl viena Dior dāvana sievietēm. Romantika, elegance un vieglums – tās ir iezīmes, kuras mēģina izteikt nelielais parfīma flakoniņš.

Dior_Hypnotic_ Poison_Eau_Sensuelle_smarzas

Citrusa smarža kopā ar vaniļas un jasmīna notīm atkal liek domāt par Austrumiem. Pakāpeniski atklājoties un pārsteidzot katru brīdi no jauna, parfīma šleife savus toņus maina visas dienas garumā.

Dior Hypnotic Poison Eau Sensuelle smaržas

Pievērs uzmanību arī limitētajām tirāžām. Piemēram, Elizabeth Arden 5th Avenue NYC. Liekas, ka šajās smaržās ir visa Ņujorkai piemītošā enerģija – tā ietver plūmju, upeņu, ābolu, persiku, jasmīna, bergamotes un peonijas maisījumu. Ar šādu pavadījumu palikt nepamanītai tev neizdosies.

elizabeth-arden-5th-avenue-smarzas

Šis rudens ir zīmīgs ne tikai ar jaunu aromātu, bet arī jaunu brendu parādīšanos tirgū. Visgaidītākais no visiem bija Carner Barcelona. Ar heliotropa un muskusa aromātu palīdzību smaržas cenšas mums atgādināt par vasaru. Sāras Korneres debija saglabā to sievišķību un vieglumu, kuru cenšas iegūt lielākā daļa sieviešu, kad viņas izvēlas jaunu parfīmu.

Carner-Barcelona-smarzas

Ja izdodas, noteikti sevi palutini šajā sezonā arī ar jaunu smaržu pirkumu. Izdarot pareizu izvēli (par to daudz stāstu arī savā e-grāmatā „Elegantas Sievietes Garderobes Veidošanas Principi”), tās tavu tēlu palīdzēs padarīt personiskāku, pievilcīgāku, noslēpumaināku un tās var kļūt par brīnišķīgu jebkura stila fonu.

Uz tikšanos tepatās,

Aija

Interesanti raksti :

 • Mums katrai šodien diena jau saplānota – vieniem baznīca, viesu galds, citiem viesošanās pie draugiem…TV…. Atrodiet brīdi šovakar vai rīt, izslēd ...

 • Šodiena ir tā diena, kas pieder mums, kad vēlos no sirds sveikt mūs visas kopā un katru atsevišķi! Gan māmiņas, gan vecmāmiņas, gan tās, kurām ...

 • Ja tu šobrīd atrodies darbā pie datorgalda vai pie jebkāda cita darba galda, varbūt tu esi mājās un veic monotonu darbu virtuvē vai adi vai šuj ut ...

 • Vēlos tevi iepazīstināt ar 40+ gadīgo L`Oreal modeli Kari Sciera . Šī drosmīgā sieviete pieteicās L`Oreal konkursam  un vinnēja bezmaksas braucie ...

 • Dziesma Latvijai Uzliec roku man uz pleca Uzliec roku sev uz sirds Lai kur Tu arī dotos Latviju Tev neaizmirst.

 

Tags: , , , ,

Ko citi saka:

Esi pirmais un pasaki kaut ko!
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata