Ir atkal mežģīņu laiks

mezines-un-sievieteMežģīnes atkal ir modē! Šodien tās izmanto visur un ļoti lielā daudzumā. Tās rotā dažādus moderna apģērba elementus un veidus – no mežģīnēm ir kleitas, zeķubikses, mēteļi, blūzes, svārki, žaketes, šalles, pat somiņas un apavi un tas viss ir ļoti sievišķīgi, skaisti un eleganti.

Tieši tāpēc šis sezonas trends pieder arī mums, 40-gadniecēm un tas karstajās vasaras dienās priecēs jebkuru sievieti.

Un tātad – ko tad mēs redzam uz modes podiumiem? Lielu daudzumu mežģīņu tērpu, kurus var izmantot ikdienā, nemaz neuztraucoties par to, ka apkārtējie to nesapratīs. Patiesībā, mežģīnes jau nekad nebija pametušas modes pasauli, tikai dažādos laikos tās tika izmantotas kā dažādas moderna apģērba detaļas. Bet tieši šodien ir laiks, kad mežģīnes izmanto it visur un ļoti daudz.

mezgines (4)mezgines (6)mezgines (7)mezgines (9)mezgines (10)mezginu-svarki (2)mezgines (16)

Mūsdienīgajos mežģīņu tērpos dizaineri izmanto vienlaikus gan vairākas pinuma tehnikas, mežģīnēs iepin pērlītes, piestiprina kristāliņus, izmanto lentīšu pinumus, ko mūsdienās sauc par kvilingu, izmanto pērlīšu pīšanas tehniku, pie tā visa klāt pievieno kažokādas apdari un vēl rotā ar apjomīgu bižutēriju.

Ja tavā garderobē nekad nav bijis mežģīņu tērps, izturies pret tā izvēli viegli un vienkārši. Nedari akcentu tikai uz mežģīņu greznumu. Garus un kuplus mežģīņu svārkus var pieskaņot arī īsam, vienkārša adījuma svīterim. Vislabākais veids kā izvēlēties mežģīnes – it visā tēlā paust romantismu. Neizmanto lielas un acīs krītošas rotas, pieturies pie pasteļtoņiem un viegla, vasarīga make-up.

mezgines (12)mezgines (13)mezgines (14)mezgines (15)mezgines (17)mezgines (18)mezgines (19)mezgines (3)

Foto no mājas lapas dressed.ru

Mežģīnes jau pats par sevi ir spēcīgs akcents, tāpēc nevelc tās kopā ar spilgtiem elementiem, piemēram, apģērbu, kas rotāts ar vizuļiem, ar lakādas apaviem, ar spīguļojošiem topiem. Pie mežģīņu sarafāniem piestāvēs tā paša toņa pieticīgas augstpapēžu sandalītes vai pītas grieķu stila sandales. Pie mežģīņu vakartērpa piederas matētas, klasiskas laiviņas.

mezginesmezgines (11)mezginu-kleita (2)mezginu-kleita (3)mezginu-kleita (7)mezginu-kleita

Rupju mežģīņu tops var būt grezns papildinājums pie caurspīdīgiem maksi svārkiem, bet gaišs caurspīdīgs bodijs brīnišķīgi izskatīsies pie gariem, šauriem, pītu mežģīņu svārkiem. Variantu šai sezonā daudz. Skaistas mežģīnes var rotāt šifona blūzes, bet vispopulārākā apdare – kontrastaina mežģīņu aplikācija un smalki volāni.

gippyurovye_platia_2gippyurovye_platia_2agippyurovye_platia_3gippyurovye_platia_4gippyurovye_platia_6gippyurovye_platia_7

Tās meitenes, kas šovasar gatavojas kāzām, noteikti novērtēs greznās mežģīņu kleitas, jo sniegbalto mežģīņu tērpu izvēle šogad ir ļoti plaša.

mezginu-kazu-kleita (2)mezginu-kazu-kleita (2)mezginu-kazu-kleita (3)mezginu-kazu-kleita (4)mezginu-kazu-kleita (5)mezginu-kazu-kleita (6)mezginu-kazu-kleita (7)mezginu-kazu-kleita (8)mezginu-kazu-kleitamezginu-kazu-kleita

Šodien mežģīnes rotā dažādus apģērbus un tas viss ir ļoti skaisti. Tradicionāli tās tika izmantotas apakšveļā. Un nevienu tas sen vairs neizbrīna. Bet, ka mežģīnes rotās arī mēteļus, to neviens nespēja paredzēt.

mezginu-metelis (2)mezginu-metelis (3)Miu Miu Spring 2012 RTWmezginu-metelis (6)mezginu-metelis (8)mezginu-metelis

Bet modes speciālisti darīja visu, lai šo senatnīgo rokdarbu metodi adaptētu mūsdienu sievietes tēlam, kas joprojām meklē romantiku, mīlestību un ērtību, pilda milzum daudz pienākumu un joprojām ir skaistuma un labklājības simbols.

Arī Holivuda, un ne tikai, ir mežģīņu pārņemta…

mezginesmezginu-kleita (2)mezginu-kleita (3)mezginu-kleita (4)mezginu-kleita (5)mezginu-kleita (6)mezginu-kleita (7)mezginu-kleita (8)14610856mezginu-kleita (10)mezginu-kleita (11)mezginu-kleita (12)mezginu-kleita (13)mezginu-kleitamezgines (2)

Mežģīņu tērpu aktuālās krāsas šai sezonā ir balta, pelēka un bēšā un arī ultramodernie debesu zilie toņi, rozā un melnais. Svarīgi nepārcensties un rast robežu gan izvēloties krāsās, gan izmantojamo mežģīņu daudzumu.

Uz tikšanos tepatās,

Aija

Interesanti raksti :

 • 2012.gada kāzu sezona līgavām ir sagatavojusi daudzus interesantus kāzu frizūru variantus. Pie galvenajiem trendiem šai gadā var attiecināt pinum ...

 • Pūpolsvētdienas tuvošanās ir laiks, kad jāpadomā par to, kā rotāsim māju un dzīvokli uz Lieldienām. Tas nav obligāti, bet , ja tev patīk mainīt in ...

 • Tiklīdz saulaino dienu kļūst vairāk, mēs zinām, ka tuvojas laiks domāt par pavasarīgi-gaišu un vieglu garderobi. Parasti mēs cenšamies piemeklēt d ...

 • Rudens apavu mode vienmēr ir konservatīvāka, nekā pavasara vai vasaras apavu kolekcijas, kas allaž ir raibas, krāsainas un dažnedažādiem fasonie ...

 •   Dāvanu saņemšanas un dāvināšanas prieks. Kā svētkos iepriecināt dārznieku, puķumīli vai vienkārši zaļi un ekoloģiski domājošos? Par to arī ...

 

Tags: , , , , ,

Ko citi saka:

Esi pirmais un pasaki kaut ko!
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata