5 brīnišķīgi veidi, kā atjaunot apnikušo garderobi

garderobes_revizija

Varbūt tas skanēs dīvaini, bet, kad sieviete iestrēgst kādā pierastā, kaut arī apnikušā tēlā, pēdējais, ko viņa grib izdarīt – doties uz veikaliem. Bet seši melni topiņi un septiņas gandrīz vienādas komplektu variācijas turpina laimīgi un bezrūpīgi „dzīvot” viņas garderobē…

Ja tev jau sen ielūkošanās savā skapī liekas garlaicīga, vispirms noteikti iesaku lejupielādēt savā datorā nesen notikušā bezmaksas vebināra “KĀ, IZMANTOJOT SAVAS KRĀSAS, IZVEIDOT IDEĀLU GARDEROBI”  video-prezentāciju un PDF materiālu. To var izdarīt  šajā vietnē >>>>.   Bet otrais mans ieteikums – nekrīti panikā!

Jo problēma visbiežāk ir nevis tajā, ka visa tava garderobe nav stilīga (kā tu varētu padomāt). Un pat ne tajā, ka tev absolūti nav gaumes un stila  izjūtas. Tev vienkārši ir kļuvis garlaicīgi. Un, lai atkal sāktu ģērbties ar interesi, pilnīgi iespējams, ka būs gana vienkārši visu sajaukt! Jā, jā tieši tā! Sajaukt!

Šodien es tev piedāvāšu piecas „rotaļas ar savu garderobi”, kuras tev palīdzēs „izpurināt” tavu skapi un vienlaikus izpurināties arī tev pašai.

Bet, pirms sāc lasīt, apsoli man, ka,  izlasījusi, publikācijas komentāros uzrakstīsi, kuru ideju izmantosi un pēc nedēļas ar mums noteikti padalīsies vēlreiz – kāds tad ir rezultāts, idejas un ieguvumi!
Un tātad!

1.Atbrīvojies no visa melnā.

 • Nebūs gana ar to vien, ka tu centīsies no melnā vienkārši izvairīties. Visam melnajam no tava skapja ir burtiski jāpazūd – kā no burvju nūjiņas mājiena. Atstāj to visu pie draudzenes, vasarnīcas bēniņos, pie vecākiem…– izvēlies vai izdomā savu variantu. Un neuztraucies. Tas ir uz laiku (uz vienu nedēļu).
 • Visus atlikušos tērpus sakarini skapī pēc krāsām – tā, lai tev būtu vieglāk saprast ,ar ko tev būs jādarbojas turpmāk.
 • Tagad sāc veidot komplektus. Palīgā vari ņemt fotoaparātu – tā tu labāk iegaumēsi tos salikumus, kuri tev būs iepatikušies visvairāk.
 • Visas nedēļas garumā veido to mantu sarakstu, kuru tev nav, bet ar kurām šie iegūtie komplekti izskatītos vēl labāk.

Kāds būs rezultāts? Nedēļas beigās tu būsi atbrīvojusies no savas „atkarības no melnā” un būsi spiesta iemācīties izveidot komplektus no spilgtākiem un dzīvespriecīgākiem toņiem. Kā balvu sev par padarīto – paņem savu sastādīto apģērbu un aksesuāru sarakstu un dodies uz veikaliem iepirkties!

2.Veido komplektus pēc nejaušības principa.

 • Sagatavo vairākas kastes  un sadali visus savus apģērbus tajās pēc kategorijām: topiņi, bikses, veļa, aksesuāri utt.
 • Tagad velc laukā no katras kastes (bet neskatoties!!!) pa vienai mantai, kamēr neizveidosies pabeigts tēls.
 • Tad izklāj šīs mantas uz grīdas vai lielas gultas un nofotografē. Atkārtot to vari neierobežoti daudz.

Kāds būs rezultāts? Tu vari nejauši konstatēt, ka kombinācijas, kuras tu nekad nevarēji iedomāties, patiesībā izskatās ļoti efektīgi. Un pat, ja tas nenotiks, tu vismaz ļoti jauki pavadīsi laiku. Un palūkosies uz savu garderobi ar pavisam citu skatienu.

3.Nēsā vienu un to pašu veselu nedēļu.

 • Izveido universālu komplektu no bāzes garderobes elementiem – tādu, kuru vari uzvilkt gan uz darbu, gan vakara iziešanai. Jo vienkāršāks tas būs, jo labāk.
 • Tagad paņem to apakšveļas daudzumu, kāds tev būs nepieciešams vienai nedēļai un visu pārējo aizvāc prom. Rotas, apavus, mantas, somas – visu prom. Vai arī aizslēdz savu skapi un atdod atslēgas draudzenei,  Jā, jā, absolūti visu aizvāc, izņemot to komplektu un aksesuārus, kurus tu izvēlējies.
 • Nēsā šo izvēlēto komplektu nedēļas garumā, lai vai kur tu ietu. Vai arī divu nedēļu garumā (ja vien ir kāda sieviete uz šīs Zemes, kas uz to ir spējīga). Arī mazgā kopā, nevis katru lietu atsevišķi.
 • Katru reizi, kad tu skumsi pēc kādas no savām mantām, kas palika aizslēgtajā skapī, pieraksti sev – kura tā ir.

Kāds būs rezultāts? Pirmkārt, nedēļas beigās, kad  atvērsi savu garderobi, tu tajā iemīlēsies! Par cik tu vienu un to pašu nēsāji tik ilgi, vecās mantas tev sāks likties daudz pievilcīgākas, kā līdz šim.
Otrkārt, paņem to mantu sarakstu, pēc kurām tu tiešām skumi un izklāj tās visas uz gultas. Un tagad pamēģini izveidot vairākus komplektus (tos, kas iepatīkas noteikti nofotografē). Tu būsi pārsteigta, cik daudzšķautnaina un dažāda var būt tava garderobe!

4.Sarunā savu draudzeni par personīgo stilisti.

 • Uzaicini draudzeni uz savu garderobi un ļauj viņai darīt to, ko viņa grib. Protams, tu vari viņai uzstādīt dažus „modernus noteikumus”, bet labāk to nedarīt un ļaut viņai pilnīgu rīcības brīvību  – tā spēlei būs lielāks efekts.
 • Pati aizej no šīs istabas prom un ļauj viņai darboties vienatnē.

skapja_revizija

Kāds būs rezultāts? Tas ir apbrīnojami, kā kādam citam atdotā tavas garderobes izveide var mainīt iespējamo komplektu stilu, skaitu un variācijas! Varbūt, sākumā tev tie var nepatikt, bet jo atvērtāka jauniem eksperimentiem būsi, jo lielāku rezultātu no šīs spēles iegūsi.

5. Vienu un to pašu mantu nēsā dažādi.

 • Lai draudzene (meita, māsa…) izvēlas no tavas garderobes kādu vienu mantu – topiņu, kleitu, svārkus vai kaut ko citu.
 • Kad galvenais nedēļas elements ir izvēlēts, tavs uzdevums būs katru dienu to nēsāt kaut kā citādi. Ja pēkšņi „iestrēgsti”, palūdz draudzenei padomu.
 • Un, kā jau pēc tradīcijas, katru dienu sevi fotografē, lai jaunās idejas neaizmirstos.

Kāds būs rezultāts? Pat, ja tu neiemīlēsies nevienā no šīm variācijām, šī pieredze tev palīdzēs ieraudzīt, cik unikāla patiesībā ir tava esošā garderobe.

Bet nobeigumā, iedošu dažus palīginstrumentus – varbūt noder:

Vebināra ieraksts: „MĀCĀMIES VEIDOT SEZONĀLĀS GARDEROBES KAPSULAS”.

Vebināra ieraksts: “KRĀSU PSIHOLOĢIJA UN NOZĪME GARDEROBĒ UN INTERJERĀ. Kā ar krāsu palīdzību radīt nepieciešamo iespaidu”.

Vebināra ieraksts: “KĀ IZVEIDOT RACIONĀLU GARDEROBI”.

Vebināra ieraksts: “KRĀSU SASKAŅOŠANAS INSTRUMENTI UN LIKUMI. VISA PATIESĪBA PAR SEZONĀLO KRĀSU PALETI. Kamdēļ Tā Domāta un Kā To Izmantot Savai Garderobei, Stila Veidošanai un Savam Makam Par Labu.”

Stila un garderobes veidošanas komplekts: „E-grāmata “ELEGANTAS SIEVIETES GARDEROBES VEIDOŠANAS PRINCIPI” un “9 DOMU KARTES”.

Un, noteikti iesaku visjaunāko Buduars.lv produktu, kas pirmo reizi tika prezentēts pirms dažām dienām “SEZONĀLĀS KRĀSU KARTES” – tā ir krāsu 30 toņu krāsu karte katrai sievietei, kas JAU zina savu sezonu (vai nu vasara, vai rudens, pavasaris vai ziema), bet, kurai joprojām vēl nav savas krāsu paletes. Tas būs brīnišķīgs palīgs jeb instruments, kas noderēs gan revidējot savu garderobi, gan veicot jaunus pirkumus veikalā.

Un, protams, aicinām tevi ielūkoties arī mūsu pasākumu afišā >>>.

P.s. Neaizmirsti, gaidām komentārus! Tie noteikti noderēs mums visām!

Uz tikšanos tepatās,

Aija

Interesanti raksti :

 

Tags: , , , ,

Ko citi saka:

Esi pirmais un pasaki kaut ko!
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata