KAS TU ESI - PAVASARIS, VASARA,
RUDENS VAI ZIEMA?
Nosakām savu sezonu, uzzinām visu par savu krāsu paleti,
labākajiem matu toņiem un
mācāmies uzklāt sev piemērotāko make-up
Šajā nodarbībā, jaukā,  nepiespiestā atmosfērā, pie tējas vai kafijas tasītes, Tu beidzot uzzināsi visu svarīgāko par savu krāsu sezonu, individuālo savas garderobes krāsu risinājumu un savu labāko krāsu salikumu veidošanu labāko matu krāsu un make-up.

Zināt savas labākās krāsas, to, kā tās izmantot - tā ir viena no galvenajām sava individuālā tēla un garderobes veidošanas atslēgām.

Šī nodarbība Tev nepieciešama, ja:
 • Tavā garderobē saimnieko vienmuļas un drūmas krāsas.
 • Ja Tu veikalā nevari saprast, kādu krāsu apģērbu izvēlēties.
 • Ja skapī esošie apģērbi savā starpā neveido dažādas un daudzas kombinācijas.
 • Iegādātā blūze, kleita, žakete... ne ar ko nav īsti saskaņojama vai saskaņojama tikai ar 1-2 skapī esošajiem apģērbiem...
 • Tu vēlies mainīt patreizējo matu krāsu, bet nezini uz kādu.
 • Tu gribi apgūt make-up uzklāšanas pamatprincipus un iemācīties to izdarīt pati - vienkārši un ātri.

Lai to visu sakārtotu un apgūtu, varbūt Tev ir pienācis laiks šiem jautājumiem un nesakārtotībai rast atbildes un risinājumu?


SVARĪGI!
Lai saņemtu dalības apmaksas rēķinu, ievadi pareizus un korektus datus. Pēc apmaksas veikšanas tuvāk pasākuma dienai, Tu saņemsi vēstuli ar sīkāku nodarbības aprakstu un visu nepieciešamo, kas jāņem līdzi. Nesatraucies, speciāli jāpērk nebūs nekas!KAS TU ESI - PAVASARIS, VASARA,  RUDENS VAI ZIEMA
Copyright © 2014-2018 Buduars.lv visas tiesības aizsargātas.
... ja Tev liekas, ka šis pasākums varētu interesēt arī citas sievietes, padalies, nospiežot pogu.


Un atceries:   "Jebkurā vecumā un jebkurā situācijā var mainīt  absolūti visu, ja vien zini kā..."
Ko mēs šajā dienā visas kopā darīsim, mācīsimies un apgūsim?
 • Tiks noteikta Tava krāsu sezona.
 • Veiksim testu, izmantojot speciālus testa lakatiņus.
 • Tu iepazīsies ar savu ideālo apģērba un aksesuāru krāsu paleti.
 • Tu uzzināsi, kādas krāsas kļūs par Tavas garderobes pamatu un, kā tās varēsi saskaņot ar pārējām krāsām.
 • Tu noskaidrosi, kādi ir Tavi labākie matu toņi.
 • Praktiska nodarbība - klāsim sev piemērotāko make-up un uzzināsim atbilstošāko dekoratīvo kosmētiku un toņus.
sadarbībā ar Ligitu Prodnieci piedāvā...
Pasākuma vieta:    Rīgā, Marijas ielā 23-13 (ieeja no Pērses ielas), 2.stāvs, Kosmētikas, Krāsu un Stila Studijā.                      
Datums:   2018.gada 27.janvārī plkst.10:00
Nodarbības ilgums:
~ 4 stundas.
Atceries! Lai šīs stundas pavadītu kopā ar mums, Tev ne tuvu nav jābūt gudriniecei stila jautājumos un Tev var būt gan 25, gan 50, gan 75 gadi.  Mēs mācāmies visu mūžu un šajā dienā to darīsim kopā!
Nodarbību vadīs: Stiliste-vizāžiste Ligita Prodniece.

Stiliste Ligita Prodniece ir viena no šīs mūsdienīgās profesijas aizsācējām Latvijā- darbojas skaistumkopšanas nozarē no 1993. gada. Stiliste, pārstāvot ASV firmu "Beauty For All Seasons", kopdarbībā ar žurnālu "Sieviete" ieviesa Latvijas preses izdevumos šobrīd tik populāro pārvērtību lappusīti.
Arī šobrīd Ligita Prodniece sadarbojas ar daudziem preses izdevumiem, strādājot pie žurnālu vāku modeļiem, stila un kosmētikas lappusēm, rakstiem ar stilista padomiem.

Ir sadarbojusies ar dažādiem TV raidījumiem- "Dzīvīte", "Ainas šovs", "Katrīnes palīdzības formula" u.c. Kā krāsu, imidža un kosmētikas konsultante apmācījusies ASV, Norvēģijā, Holandē, lai pēc tam sekmīgi varētu nodarboties ar stilistu profesionālo apmācību Latvijā, kā arī Krievijā, Ukrainā, Norvēģijā.

Dalības maksa: 25.00 eur

 • Tu vēlies mainīt patreizējo matu krāsu, bet nezini uz kādu.
 • Tu gribi apgūt make-up uzklāšanas pamatprincipus un iemācīties to izdarīt pati - vienkārši un ātri.

Lai to visu sakārtotu un apgūtu, varbūt Tev ir pienācis laiks šiem jautājumiem un nesakārtotībai rast atbildes un risinājumu?
Ligita Prodniece sekmējusi daudzu jaunu šīs profesijas pārstāvju izaugsmi. Strādājusi par pasniedzēju Unastyle imidža skolā, apmāca kosmetoloģijas speciālistus profesionālās izglītības skolās Masterclass un PermanentMasters.

Ligita Prodniece savā Stila Studijā nodarbojas ar klientu individuālu konsultēšanu, kā arī vada kursus visiem interesentiem sava imidža pilnveidošanas jomā. Tāpat stiliste lasa lekcijas arī lieliem korporatīvajiem klientiem un dažādiem kolektīviem. Var vadīt kursus latviešu, krievu, angļu valodās.
Atsauksmes pēc iepriekšējām stila nodarbībām:

Labdien, Aija!
Vispirms paldies par sestdienas pasākuma fotogrāfijām. Nodarbība bija ļoti pozitīva, iedvesmojoša un sievišķīga. Esmu pārsteigta, pat mazliet šokēta labā nozīmē. Pārsteigta par savu sezonālo krāsu tipu un dažām krāsām, kas man piestāv, bet kuras līdz šim savā garderobē neesmu iekļāvusi. Nodarbība ļāva uz sevi paskatīties no malas, deva lielāku drosmi krāsu izvēlē. 
Jau domās izskatīju savu garderobi, cik tā atbilst manam krāsu tipam. Šķiet, ka kardināli neko mainīt nevajadzēs, tikai papildināt ar košākiem, atbilstošākiem akcentiem. Kad saņemšu individuālo krāsu paleti, veikšu lielāku revīziju savā drēbju skapī.  Līdz šim lietotā kosmētika gan nemaz neatbilst manam krāsu tipam. Sāku nomainīt kosmētiku un jau iegādājos jaunu lūpu krāsu.
Ļoti labi jutos jauko dāmu pulciņā, patika Aijas un Ligitas labvēlīgā, uzmanīgā, optimistiskā attieksme pret katru nodarbības  dalībnieci. Ļoti  gribētu turpinājumu nodarbībai, jo pamazām rodas jauni jautājumi. Mīļš paldies Ligitai un Aijai par jaunām zināšanām, foršām idejām un iedvesmu! Paldies visām meitenēm par sievišķīgu kopā būšanu!
Ar siltiem sveicieniem, Indra

*********

Esmu patiesi sajūsmā par aizgājušo sestdienu. Nelielas zināšanas jau ir katrai no mums, bet šinī sestdienā nepiespiestā un brīvā atmosfērā izdevās tās bagātīgi papildināt. Īpašu prieku man sagādāja šallīšu siešana. Ligita visu mums parādīja tik pārliecinoši un profesionāli,  ka nekādas grūtības nesagādāja arī mezglu veidošana mājās. Patika arī meikapa uzklāšana. Bija dažas nianses, kuras atklāju no jauna. Ar laiku vajadzētu arī papildināt kosmētikas plauktiņu.
Piecas  stundas paskrēja ļoti ātri, un jāsaka, ka vienas tikšanās reizes ir par maz. Cītīgi sekošu "buduāra" informācijai arī turpmāk. Vēlreiz paldies Ligitai un Aijai par šo dienu.
Uz tikšanos, Dzintra, 60 gadi.
*********

Vispirms gribu pateikt paldies par jauko dienu, kas pagāja mierīgā, sirsnīgā atmosfērā. Jā, laika sadalījums bija ļoti labs - varējām izrunāt visus interesējošos jautājumus (kaut gan man liekas, ka tie rodas vēl un vēl!). Ļoti noderīga bija frizierītes Marikas izsmeļošā informācija par matiem, to kopšanu. Patika, ka tika pastāstīts ne tikai kā vajag, bet arī kāpēc nevajag kaut ko darīt un kas tad notiek. Arī par frizūrām katrai no mums un matu sakārtojumu veidošanu.
Un tad nodarbības pie Ligitas! Tas jau vien, ka viņa visus uzrunā ar savu smaidu, optimismu un labvēlīgo attieksmi, kad mēs kaut ko jau kārtējo reizi prasām. Man ļoti noderēja mūsu figūru noteikšana saistībā ar burtiem - tagad ir skaidrāks, ko un kāpēc vajag vai nevajadzētu vilkt. Daudz kritiskāk skatīšos uz apģērbu iegādi, lai skapis nav pilns ar drēbēm, kuras nevelk. Un dažādie lakatiņu un šallīšu siešanas veidi! To pielietošanu jau izmēģinu!
Vēlreiz paldies par šo dienu! Lai pietiek enerģijas visu to turpināt un atkal domāt ko jaunu! Uz tikšanos!
Lija

*********

Labdien, Aija, Ligita un Marika!
Esmu patiesi sajūsmā par Jūsu rīkotā seminārā "Stila Akadēmija" gūto. Man prieks, ka to visu mākat pasniegt tik vienkāršā un draudzīgā gaisotnē. Jūtams profesionāls komandas darbs. Pie Jums uzzināju daudz ko jaunu un nostiprināju jau esošās prasmes.
Vēlreiz PALDIES un katrā ziņā Uz REDZĒŠANOS citā reizē.
No manis vieni vienīgi +++.
Ligita
*********

Dienas darbi ir apdarīti un ir brīvs brīdis, lai uzrakstītu par saviem iespaidiem, ko guvu stila dienā.
Tā bija jauka diena, ko veltīju tikai sev, arī sava veida izraušanās no ikdienas rutīnas. Man liekas tas ir pasākums, kuru vajadzētu izbaudīt katrai sievietei. Visa diena pagāja, runājot par  sievišķīgām lietām un dažādiem sievišķīgiem knifiņiem. Uzzināju daudz ko jaunu un  interesantu (lai cik tas dīvaini nebūtu - kā pareizi mazgāt matus : ) ), par ķermeņa proporcijām, apģērbu, kā pareizi krāsoties utt.
Īpašu prieku sagādāja šallīšu siešana, tas bija tik forši!!! Braucot mājās, prātā atsaucu dažādos šallīšu siešanas veidus, ka tikai kaut kas neaizmirstās :)!
Šodien māju tīrīju savā "jaunajā" mājas kleitā :). Pastāstīju dēlam, ko stiliste teica par manu kleitu, viņš tāds pacilāts ar smaidu  man atbild: "Nu, ko es Tev teicu, ko es teicu!!!" Lielais paldies Marikai, Ligitai un Jums, Aija, par šo foršo dieniņu!
Iveta

*********

Jau pagājušas dažas dienas pēc mūsu kopīgās tikšanās. Esmu uz dažādu pārdomu robežas, domāju, ka varbūt ne radikāli, bet jāmaina garderobe. Vai man tas izdosies nezinu, pie tā strādāšu, tagad es ar "jaunām acīm" iešu veikalā. Pasākums man patika. Patika brīvā un draudzīgā attieksme. Piedomāju par savu meikapu, tur nu gan daudz kas jāiegādājas. Domāju, ka viena tikšanās reize ir par maz.
Paldies Aijai, Ligitai un Marikai par sniegtajiem padomiem. Viss pārējai ir mūsu pašu rokās. Aija, lai Jums vienmēr izdodas!
Ar cieņu, Anita
*********

Diena bija tiešām superīga un vērtīga! Ligita brīnišķīga! Meitenes arī bija jaukas un atvērtas.
Patīkami bija uzzināt, ka pati jau intuitīvi jutu, kādas krāsas manējās. Vislabāk man patika parūku pielaikošana un jaunās matu krāsas izvēlēšanās. Tas mani tā aizrāva, ka  es esmu gatava uz pārdrošām pārmaiņām. Paldies un uz tikšanos!
Regīna

*********

Labdien!
Lai gan pagājušas  dažas dienas kopš pasākuma "Viena diena noslēpumainajā krāsu pasaulē", vēl joprojām dzīvoju tā iespaidā. Aija, žēl ka netikāmies, pasākums bija vienkārši sievišķīgi foršs. Paldies Tev par to.
Paldies Ligitai par profesionalitāti, par prasmi pasniegt brīvā draudzīgā atmosfērā par individuālu pieeju katrai dalībniecei.
Uzzināju daudz interesanta. Noskaidroju kāda ir manu krāsu palete, kas izrādījas pavisam pretāja nekā līdz šim  biju domājusi. Ļoti patika lakatiņu siešanas nodarbība. Iegūtās zināšanas jau tiek pielietotas praksē. Vēlreiz paldies un uz  tikšanos!

Ar cieņu, Zita 

*********

Paldies, semināram ir laba un paliekoša "pēcgarša". Bez tā, ka uzzināju noderīgas lietas par acu krāsošanu tieši sev, sapratu būtiskas lietas par krāsām un to lietošanu, galvenais, par krāsu toņu "temperatūru". Man bija līdz tam tāds virspusīgs priekšstats, ka viss zilais ir ''auksts", bet viss dzeltenais "silts" un tā tālāk.
Ar sveicieniem, Vita

2018.gada 27.janvārī plkst.10:00
        (nodarbība ilgst ~4 stundas)

Ja būsi  pieņēmusi lēmumu, nodarbības beigās varēsi veikt individuālās
krāsu paletes pasūtījumu.


KAS TU ESI - PAVASARIS, VASARA,
RUDENS VAI ZIEMA?
Nosakām savu sezonu un uzzinām visu par savu
krāsu paleti, labākajiem matu toņiem un
skaistākajiem krāsu salikumiem
sadarbībā ar Ligitu Prodnieci piedāvā...
Vispirms gribu pateikt paldies par jauko dienu, kas pagāja mierīgā, sirsnīgā atmosfērā. Jā, laika sadalījums bija ļoti labs - varējām izrunāt visus interesējošos jautājumus (kaut gan man liekas, ka tie rodas vēl un vēl!). Ļoti noderīga bija frizierītes Marikas izsmeļošā informācija par matiem, to kopšanu. Patika, ka tika pastāstīts ne tikai kā vajag, bet arī kāpēc nevajag kaut ko darīt un kas tad notiek. Arī par frizūrām katrai no mums un matu sakārtojumu veidošanu.
Un tad nodarbības pie Ligitas! Tas jau vien, ka viņa visus uzrunā ar savu smaidu, optimismu un labvēlīgo attieksmi, kad mēs kaut ko jau kārtējo reizi prasām. Man ļoti noderēja mūsu figūru noteikšana saistībā ar burtiem - tagad ir skaidrāks, ko un kāpēc vajag vai nevajadzētu vilkt. Daudz kritiskāk skatīšos uz apģērbu iegādi, lai skapis nav pilns ar drēbēm, kuras nevelk. Un dažādie lakatiņu un šallīšu siešanas veidi! To pielietošanu jau izmēģinu!
Vēlreiz paldies par šo dienu! Lai pietiek enerģijas visu to turpināt un atkal domāt ko jaunu! Uz tikšanos!
Lija

*********

Labdien, Aija, Ligita un Marika!
Esmu patiesi sajūsmā par Jūsu rīkotā seminārā "Stila Akadēmija" gūto. Man prieks, ka to visu mākat pasniegt tik vienkāršā un draudzīgā gaisotnē. Jūtams profesionāls komandas darbs. Pie Jums uzzināju daudz ko jaunu un nostiprināju jau esošās prasmes.
Vēlreiz PALDIES un katrā ziņā Uz REDZĒŠANOS citā reizē.
No manis vieni vienīgi +++.
Ligita
*********

Dienas darbi ir apdarīti un ir brīvs brīdis, lai uzrakstītu par saviem iespaidiem, ko guvu stila dienā.
Tā bija jauka diena, ko veltīju tikai sev, arī sava veida izraušanās no ikdienas rutīnas. Man liekas tas ir pasākums, kuru vajadzētu izbaudīt katrai sievietei. Visa diena pagāja, runājot par  sievišķīgām lietām un dažādiem sievišķīgiem knifiņiem. Uzzināju daudz ko jaunu un  interesantu (lai cik tas dīvaini nebūtu - kā pareizi mazgāt matus : ) ), par ķermeņa proporcijām, apģērbu, kā pareizi krāsoties utt.
Īpašu prieku sagādāja šallīšu siešana, tas bija tik forši!!! Braucot mājās, prātā atsaucu dažādos šallīšu siešanas veidus, ka tikai kaut kas neaizmirstās :)!
Šodien māju tīrīju savā "jaunajā" mājas kleitā :). Pastāstīju dēlam, ko stiliste teica par manu kleitu, viņš tāds pacilāts ar smaidu  man atbild: "Nu, ko es Tev teicu, ko es teicu!!!" Lielais paldies Marikai, Ligitai un Jums, Aija, par šo foršo dieniņu!
Iveta

*********

Jau pagājušas dažas dienas pēc mūsu kopīgās tikšanās. Esmu uz dažādu pārdomu robežas, domāju, ka varbūt ne radikāli, bet jāmaina garderobe. Vai man tas izdosies nezinu, pie tā strādāšu, tagad es ar "jaunām acīm" iešu veikalā. Pasākums man patika. Patika brīvā un draudzīgā attieksme. Piedomāju par savu meikapu, tur nu gan daudz kas jāiegādājas. Domāju, ka viena tikšanās reize ir par maz.
Paldies Aijai, Ligitai un Marikai par sniegtajiem padomiem. Viss pārējai ir mūsu pašu rokās. Aija, lai Jums vienmēr izdodas!
Ar cieņu, Anita
*********

Diena bija tiešām superīga un vērtīga! Ligita brīnišķīga! Meitenes arī bija jaukas un atvērtas.
Patīkami bija uzzināt, ka pati jau intuitīvi jutu, kādas krāsas manējās. Vislabāk man patika parūku pielaikošana un jaunās matu krāsas izvēlēšanās. Tas mani tā aizrāva, ka  es esmu gatava uz pārdrošām pārmaiņām. Paldies un uz tikšanos!
Regīna

*********

Labdien!
Lai gan pagājušas  dažas dienas kopš pasākuma "Viena diena noslēpumainajā krāsu pasaulē", vēl joprojām dzīvoju tā iespaidā. Aija, žēl ka netikāmies, pasākums bija vienkārši sievišķīgi foršs. Paldies Tev par to.
Paldies Ligitai par profesionalitāti, par prasmi pasniegt brīvā draudzīgā atmosfērā par individuālu pieeju katrai dalībniecei.
Uzzināju daudz interesanta. Noskaidroju kāda ir manu krāsu palete, kas izrādījas pavisam pretāja nekā līdz šim  biju domājusi. Ļoti patika lakatiņu siešanas nodarbība. Iegūtās zināšanas jau tiek pielietotas praksē. Vēlreiz paldies un uz  tikšanos!

Ar cieņu, Zita 

*********

Paldies, semināram ir laba un paliekoša "pēcgarša". Bez tā, ka uzzināju noderīgas lietas par acu krāsošanu tieši sev, sapratu būtiskas lietas par krāsām un to lietošanu, galvenais, par krāsu toņu "temperatūru". Man bija līdz tam tāds virspusīgs priekšstats, ka viss zilais ir ''auksts", bet viss dzeltenais "silts" un tā tālāk.
Ar sveicieniem, Vita