Copyright © 2013-2019 Buduars.lv visas tiesības aizsargātas.
2019.gada 5.februārī, plkst.19:30 tiekamies pie datoriem:

Personīgo pārmaiņu kouča IRINAS OGSTAS vadītajā vebinārā: "MĀCĀMIES ATPAZĪT UN PĀRVALDĪT SAVAS EMOCIJAS. 2.daļa."

Ko mēs iegūsim?
  • Rezultātā mēs ne tikai spēsim atpazīt un vadīt savas emocijas, bet arī uzzināsim, kā atpazīt citu cilvēku emocijas, kā uz tām reaģēt harmoniski, kā sadarboties un komunicēt ar sev tuvajiem un apkārtējiem tā, lai abas puses jūtas labi.
Padalies ar šo informāciju ar citiem:
  • Papildus mēs iegūsim plašākus un dziļākus praktiskos instrumentus praktiskajam darbam ar sevi, lai kļūtu par savu emociju saimniecēm.
  • Mēs iegūsim arī dažus vērtīgus padomus un instrumentus, kā pastāstīt sev tuvajiem - vīram, bērnam, māsai, mammai, kolēģei un citiem par to, kā mēs jūtamies, kā veidot mūsu savstarpējo komunikāciju patīkamu un veselīgu.

2019.gada 6.februārī, plkst.19:30 tiekamies pie datoriem...

Pavasara piecu garderobes veidošanas vebināru ciklā: "STILĪGAS ĢĒRBŠANĀS MĀKSLA. Garderobes  Sakārtošanas, Veidošanas un Iepirkšanās prasmes 5 nedēļu laikā."

Vebināru vadīs: AIJA VOITKĀNE - buduars.lv projekta autore, garderobes veidošanas vebināru vadītaja un stila nodarbību organizatore.
Jā, katrai no mums gribētos izveidot savu unikālo stilu, izmantojot apģērbu, iemācīties korektēt figūru,  komplektēt garderobi, būt dažādai. Un to tiešām var iemācīties! Mēs visas zinām, ka apģērbs liecina par daudz ko - par gaumi, par paradumiem, raksturu un garastāvokli, profesiju utt. Mēs visas gribētu (un tas būtu ideālākais variants) vismaz reizi mūžā nokļūt stilista kabinetā un stilista "rokās"...bet ne visām ir tāda iespēja, ne visas dzīvo tik tuvu lielpilsētām un ne visas, varbūt, pat ir tik drosmīgas...

It kā jau varētu iztikt arī bez tā... Bet, lai vienmēr būtu viegli atrast ko uzvilkt nākamajā dienā uz darbu, uz tikšanos, teātra apmeklējumu, lai justos komfortabli un tajā pašā laikā stilīgi, tomēr ir jāzina elegantas garderobes veidošanas principi. Ko darīt? Nāciet mūsu pulkā! :)