Copyright © 2013-2016 Buduars.lv visas tiesības aizsargātas.
Ir pārmaiņu laiks...

Pirms trim gadiem buduars.lv uzsāka jaunu  "dzīves" fāzi un nu beidzot ir piepildījies ir mans sapnis... Kāds? Lai katra sieviete, neatkarīgi no viņas atrašanās vietas Latvijā vai ārpus tās, neatkarīgi no tā vai viņa dzīvo  Alūksnē, Krāslavā, Londonā, Sidnejā vai Kuldīgā, neatkarīgi no viņas aizņemtības un laika trūkuma, pat neatkarīgi no viņas rocības, varētu un spētu pilnveidoties un justies skaista jebkurā vecumā bez nepieciešamības, lai to visu apgūtu, doties uz "lielajām" pilsētām vai pat blakus pilsētu.

Pat, ja Tu dzīvo netālu no Rīgas - Jelgavā un kursi, vai seminārs, ko vēlies apmeklēt notiek Rīgā, arī tad klāt pie visa pasākuma cenas vienmēr nāk klāt nemaz ne tik maza summa par transporta apmaksu. Un nav teikts, ka tajos vakaros, kad kursi notiek, Tu varēsi tur būt...

Tāpēc buduars.lv  Tev turpmāk piedāvās brīnišķīgu iespēju tikties ar savas jomas profesionāļiem, zinošiem speciālistiem, interesantām personībām Tev neizejot no mājām, esot pat tālu prom no Latvijas, netērējot laiku ceļam, netērējot naudu transportam, sēžot turpat mājās ar siltu tējas vai kafijas tasi rokā.

Šīs tikšanās tiks sauktas par vebināriem.

Kas ir vebinārs un kā to lietot? Vebinārs ir atvasināts saliktenis no vārdiem "web un seminārs", kas nozīmē tiešraides seminārs interneta vidē, kuru var vērot savā datorā, kas ir pieslēgts internetam.

Lai piedalītos vebinārā, Tev ir jāzina unikālā saite, kas kalpo, kā ieeja šai vebinārā. Lai dzirdētu visu, kas vebinārā notiek, tev ir nepieciešami skaļruņi.

Reģistrācija un dalība vebinārā. Pieslēgšanās vebināram ir ērta un pilnīgi droša, neprasot sarežģītu papildus programmu instalāciju. Atverot iegūto unikālo saiti, tev jānorāda savs vārds (var arī uzvārdu) un jāakceptē dalība.
Vebināri būs gan bezmaksas, gan maksas. Abu veidu vebināri būs ļoti informatīvi, piesātināti un interesanti. Ļoti bieži pirms maksas vebināra vai vesela tā cikla, Tev būs iespēja tuvāk iepazīties ar cilvēku, kas to vadīs, bezmaksas vebinārā. Tā būs  laba iespēja  ne tikai daudz ko uzzināt, bet arī sajust šo cilvēku, izprast apskatāmās tēmas un izlemt - tev tas nepieciešams vai nē.

Uz tikšanos jau tuvākajā vebinārā,