Copyright © 2013-2015 Buduars.lv visas tiesības aizsargātas.
Vebināru apmeklētāju atsauksmes:
Uzticīgi sekoju un piedalos jūsu organizētajos vebināros un arī vispār diezgan bieži "iegriežos" "Buduārā", lai uzzinātu ko noderīgu vai pārdomu vērtu. Paldies, ka darāt šo darbu uzmundrinot, iedrošinot, izglītojot.  Ir interesanti un noderīgi, tāpēc arī tik daudzas atsaucamies Jūsu piedāvājumiem. Un - uzrunā arī Jūsu personiskā attieksme. 
Vēlot izturību, iedvesmu arvien jaunām idejām un atsaucoties uz aktuāliem notikumiem mums apkārt,
- visu to labāko, Banga

Vēlos vēlreiz pateikties par to jauko darbu, ko veicat " Buduārā", izglītojot un iedvesmojot  desmitiem un simtiem sieviešu, par jaukajiem vebināriem, par iespēju klausīties interesantos un sirdsgudros cilvēkos. Nu kur vēl, atrodoties vairāk kā  simts km attālumā no Rīgas, vienu vai pat pāris reizes nedēļā varētu klausīties  Aiju,  Inesi, Lolitu, Ainu u.c.  Nekur. Tāpēc vēlreiz paldies un novēlu   arvien lielāku auditoriju  turpmāk.
Ina

Esmu priecīga un pateicīga par šīm iespējām, jo tas atļauj ekonomēt savus līdzekļus un tajā pašā laikā par sev interesējošām tēmām satikties ar savas jomas speciālistiem. Man ļoti svarīga ir šī finansiālā puse, vismaz patreizējā periodā un tajā pašā laikā esmu priecīga, ka varu, piemēram, piedalīties Ineses Prisjolkovas vebināros, jo man šie jautājumi ir svarīgi un interesē, lasu viņas grāmatas, citas publikācijas, domāju līdzi, esmu bijusi uz 1 praktisko semināru...un tad sākās šie vebināri..., tieši laikā, paldies. Redzu, ka pie jums ir arī citas interesantas tēmas un vebināri, tapēc noteikti savu iespēju robežās turpināšu piedalīties vebināros par sev vissvarīgākajām tēmām.
Anita


Liels paldies par Jūsu rīkotajiem lieliskajiem vebināriem! Tie ir fantastiski!!!! Priekš manis šobrīd tieši tas, kas vajadzīgs.
Agnese


Paldies par jauko mājas lapu un visu, ko darāt saistībā ar vebināriem, ļoti interesanti! Lai veicas un turpinās viss iesāktais darbiņš!
GunitaPaldies par Svētīgo darbu un pasakainajām iespējām, ko JŪS, BUDUARA MEITENES, Darāt un DĀVINĀT mums ! :)))))))
"Jo dziļāk mežā, jo vairāk malkas", "Jo vairāk malkas, jo spēcīgāks, gaišāks un siltāks ungunskurs" . Un kas vēl vairāk vajadzīgs, kā dzīvot (garīgajā) gaismā un (sirds) siltumā un krāt mantu, ko "rūsa un kodes nemaitā" un , ko dot pūrā tuviniekiem un apkārtējiem.

Ir vebināri, kuros ir arī jāparaud (veselīgi), apzinoties ( "gudrītei" - "darbarūķim") savu nezināšanu un dzīvē pieļautās kļūdas. Bet visu gaišu dara apziņa, ka nekas  nav par vēlu. Tik daudz ar jaunajām zināšanām varam uzlabot savu būtību, veselību. Veidot harmonisku, laimīgu dzīvi sev, saviem tuviniekiem un apkārtējiem. Ar vebināru palīdzība tas ir viegli, jo darāmās aktivitātes uzsākam kopā - tūlīt un tepat. Atliek tikai nepalaisties slinkumā un to, kas nepieciešams, turpināt.

Un arvien vairāk atklājas, ka Latvijā ir tik daudz gudru, stipru un viedu Cilvēku! Atrast! Satikt! Uzzināt, kas ir kas no dažādiem skatupunktiem! Upsī!!! Sauja stipro var padarīt stiprus daaaaaaaudzus!  Un tā varētu turpināt tā, ka  vai elpa aizraujas........ :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
 
Līvija
Es tikai šovasar sev atklāju vebināru kā tādu. Līdz šim mani tas neuzrunāja. Nāks garie, tumšie vakari, noteikti biežāk piedalīšos vebināros.
DzintraVakardien, tāda veida lekcijā, piedalījos pirmo reizi. Esmu stāvā sajūsmā, par tik brīnišķīgu iespēju izglītot sevi. Paldies Jums! Jüs darät patiesi sveetiigu darbu. Lai Jums vienmeer un visur veicas! 
Ar cienju, Daina"...Šķiet, tas bija pirms kāda gada. Toreiz Jūsu lapā nepakavējos, jo nodomāju, ka devīzei "Tikšanās vieta sievietēm ap un pēc 40.." es laikam neesmu īstā mērķauditorija. :) (Man šobrīd ir 25)
Bet šonedēļ Andžeja Reitera vebinārs mūs ar buduars.lv atkal saveda kopā, un saprotu, ka turpmāk tā būs ilgtermiņa draudzība!

Un vislielākais paldies par tik fantastisku lietu kā vebināri! Vairs nav nekur jādodas, lai ko jaunu uzzinātu, viss notiek savā komforta zonā un intīmākā gaisotnē - mājās esot. Un līdz ar to arī paliek vairāk laika sev un šo zināšanu reālai pielietošanai ikdienā.
Vēlreiz paldies par visām iespējām, ko sniedz Jūsu mājaslapa! No sirds vēlu augt vēl lielākiem un atpazīstamākiem! :)"

Ar sveicieniem, Aleksandra

Paldies par jaukajiem vebināriem. Šī ir brīnišķīga iespēja satikties ar tik dažādiem un tik īpašiem cilvēkiem! Esmu patiesi priecīga, ka "nejauši" atvēru jūsu mājas lapu un sāku piedalīties vebināros un saņemt jaunumus.
Paldies, paldies, paldies!!!
Cieņā, Liliāna

Mans šī gada lielākais atklājums un ieguvums bija Buduars un viņa vebināri. Tā tiešām ir vērtīga dzīves skola, ko labprāt izmantoju....tīši vai netīši visa šī informācija ir tieši laikā, kuru tvēru kā izslāpis ceļinieks....Viss tas ļāva man labāk sevi izprast, justies pilnvērtīgāk un komfortablāk. Vērtīgie padomi palīdz sakārtot mazos dzīves mirkļus...Vēlreiz PALDIES!
Agita


Šovakar baudot vebināru, mēs abi ar vīru jutāmies pasakaini! Jūsu lieliskais darbs un dalīšanās ar mums visiem, un mūsu pateicība Jums!
Sekošu līdzi, un piedalīšos! Paldies!
DagnijaLabdien, jaukā Aijas kundze!
Ne vienreiz vien esmu domājusi, ka vajadzētu uzrakstīt Jums pateicības vēstulīti kaut vai tāpēc vien, ka labo vārdu nekad nevar būt  par daudz, bet Jūs jau pati to labi zināt.   Tad nu beidzot esmu saņēmusies, lai Jums pateiktos par jaukajām, mīļajām un tik personīgajām "labrīta" vēstulēm, kas uzrunā tieši tā iemesla dēļ, ka rakstītas no tīras sirds. Reizēm tās liek par kaut ko aizdomāties, reizēm - vienkārši tāpat par kaut ko atgādina.
Un kārtējo reizi pārliecinos - pie nosacījuma, ka jātur acis vaļā, lai nepaskrietu garām -, ka dzīve ir pilna ar maziem, negaidītiem pārsteigumiem.
Nebūtu Jūs, es varbūt tā arī nekad nenoskatītos itāļu filmu par Sv.Filipa Neri dzīvi. To vēstuli es atļāvos pārsūtīt mācību nolūkos savām itāliski runājošajām draudzenēm.
Bet par vebināriem, kuros piedalos, informēju draugos. Vebināra ideja kā tāda man bija atklājums. Ir forši, ka eksistē šāda prakse - iespēja uzzināt, iemācīties ko jaunu, neizejot no mājas. Īpaši svarīgi tas ir tādam cilvēkam kā man, ar veselības problēmām.
Interesants bija Antras Slokas vebinārs par bailēm un uzdrīkstēšanos - tēma izrādījās plašāka, nekā es biju gaidījusi. Mazliet saskumu, kad Antra teica, ka nākamreiz tiksimies tikai oktobrī, bet šodien lasu, ka septembra sākumā paredzēti vairāki vebināri. Kas zina, kādā vebinārā nokļūšu tuvākajā laikā.
Var lasīt un pārlasīt psiholoģiska satura literatūru, bet, ja acīs skatoties, kamerā Tev pretī runā cilvēks, pat jau sen zināmas patiesības, tad šī lietas Tu uztver pavisam savādāk. Turklāt, ja vebinārus vada tik foršas dāmas kā Jūs, tad katra tikšanās ir jo īpašāka. Man rodas sajūta, ka atrodos tusiņā ar draudzenēm, skaidri apzinoties, ka atrodos starp principā svešiem cilvēkiem.  Paldies, meitenes, par pozitīvām emocijām un gaisotni, ko uzburat ar savu šarmu un labvēlīgo attieksmi! Jūs darat brīnišķīgu darbu!
Pateicībā, Sanita