Neveiksminiece – tas nav par tevi

laimigaIr jāatzīst, ka diezgan bieži atklātības vai izmisuma brīžos nākas dzirdēt sieviešu izteiktu frāzi: „Laikam esmu neveiksminiece…”

Kamdēļ tādi secinājumi? Kam par godu? Izglītība nav tāda, par kādu sapņots, darbs neapmierina, alga maza, mīļoto cilvēku nekādi nevar satikt, bija vīrs – aizgāja pie citas un vispār: te papēdis nolūzt, te mašīnu kāds apšļaksta… Jā, nabadzīte nudien!

Varētu padomāt, ka citiem to pašu nepatikšanu nav. Kā domāsi – tā dzīvosi! Daudzi cilvēki pat paši sevi programmē uz kaut kādām neveiksmēm. Viņi vienkārši pievelk visu slikto, ko vien paši var iedomāties un sagudrot. Varbūt kāds teiks – tas viss ir muļķības, tas viss ir mistika! Bet vai esi mēģinājusi par savu, tavuprāt, neveiksmīgo dzīvi domāt pozitīvi? Vai esi mēģinājusi iedomāties, pasapņot par to, kā varētu mainīties tava dzīve, ja tu pieliksi kaut nedaudz spēka un pūļu, lai šīs pārmaiņas notiktu? Pamēģini! Un – gan tavs garastāvoklis uzlabosies, gan pasaule riņķī vairs neliksies tik pelēka!

Goda vārds, es varu pat apgalvot, ka visu neveiksmju sakne slēpjas slinkumā. Tu neiestājies augstskolā? Un cik daudz ir piemēru, kad cilvēki mēģina iestāties vairākus gadus pēc kārtas, ja vien viņi patiešām to vēlas?!

Slikts darbs, priekšniecība tevi nevērtē? Tad kamdēļ tu vēl joprojām tur strādā? Un ko tunelaimiga_sieviete esi darījusi, lai tavas zināšanas un prasmes tiktu novērtētas? Āaaaaaa, negribās? Pie joda viņus visus? Ar tādu attieksmi nekas tavā dzīvē nemainīsies un tu arī ļoti labi zini, ka neviens pie tevis uz mājām ar vērtīgu piedāvājumu neieradīsies.

Neveicas personīgajā dzīvē? Vīrieši nepievērš uzmanību? Vai arī ar vīru esi šķīrusies un pati sev pārvilkusi krustu? Ja par to domāsi un vienā laidā pārdzīvosi un plus vēl klāt – iedzīsi sevi kompleksos, tad esi droša: tiešām tev neviens nepievērsīs uzmanību! Vīriešiem patīk par sevi pārliecinātas (neiet runa par lepnīgumu) sievietes, „vieglas”, gaišas un ne jau tādas, kas visu laiku par dzīvi čīkst.

Uzskati, ka neesi pietiekoši skaista? Un vai tad tikai skaistules apprecas? Vai arī vīrieši viņās atrod kaut ko citu, izņemot „kājas no padusēm” un „90-60-90”? Uzvedies dabiski, esi smaidīga, jauka un jautra sarunās, esi pārliecināta par savu pievilcību un drīz vien arī pie tavām durvīm pieripos kāzu limuzīns.

nelaimigaBieži vien no šādām sievietēm nākas dzirdēt, ka „viss apnicis”, „ka dzīve ir pelēka, neinteresanta un vienveidīga…” Protams! Bet kas tad tev  to padarīs skaistāku, ja ne pati? Maini sevi, nesēdi uz dīvāna! Sāc pievērst sev uzmanību, bet ne jau sevi žēlojot un sūkstoties, bet –mainot imidžu, ejot uz fitnesa klubu… sāc, piemēram, fotografēt. Ej uz izstādēm, kino, teātri. Vai TAD tev liksies dzīve neinteresanta? Pastaigas, braucieni tavu dzīvi piepildīs ar jauniem iespaidiem un jaunām tikšanām.

Lai vai ko tu neminēsi, visa problēma ir tevī pašā. Un nevienā citā. Tikai tu pati, mainot sevi, savu attieksmi, dzīves stilu, izķepurosies no savu neveiksmju purva.

Lūk, daži padomi:

 • Esi pārliecināta par sevi un izturies pret sevi ar cieņu un cīnies ar savu slinkumu! Ko tik mēs nespētu sasniegt, ja vien neslinkotu! Vai piekrīti?
 • Neesi vienaldzīga pret citiem cilvēkiem un pret viņu problēmām. Ir jāpalīdz- palīdzi!
 • Audzini sevī optimistisku skatījumu uz dzīvi. Tavs pesimisms liek apkārt esošajiem cilvēkiem no tevis novērsties. Kuram gan patīk čīkstuļi, īduļi un pīkstuļi? Pacieš, pacieš, bet ne ilgi un pēc laika skaties – tu jau esi palikusi viena…
 • Iesākto vienmēr pabeidz! Nekad nepadodies, pusceļā apstājoties!
 • Esi atbildīga! Nepārkrauj savas problēmas uz citu pleciem.
 • Dabiskums un patiesums ir ļoti pievilcīgas cilvēka īpašības. Kļūsti tāda!
 • Centies būt atvērta. Noslēgtība nav tavs ceļabiedrs.

Tev ir jāsaprot, kad sieviete sev saka „esmu neveiksminiece!” – tas tiek uztverts kā sevisdzive-1 nemīlēšana. Un, ja jau tu pati sevi nemīli, tad citiem tas nav vajadzīgs vēl jo vairāk.

Tāpēc, „uzroti piedurknes” un uz priekšu! Tikai neapskaud nevienu un neskaties uz citiem. Viņiem ir sava dzīve. Bet tu veidosi savējo: veiksmīgu un laimīgu! Un nekad vairs neizrunā šos vārdus: „Esmu neveiksminiece!” Atceries – tas nav par tevi!

Uz tikšanos tepatās,

Aija

P.s. Vēlies mainīties, dzīvot interesantāk kopā ar mums, pārējām sievietēm? Nāc bariņā – mēs visas šad tad tiekamies vebināros, kur runājam par laimi, mīlestību, pašcieņu, veselību, stila veidošanu un modi! Kopā jautrāk un rezultatīvāk! Smaidiņš

Interesanti raksti :

 

Tags: , , , , ,

Ko citi saka:

Esi pirmais un pasaki kaut ko!
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata