Kā iemācīties skaisti ģērbties

garderobes_veidosanaPrasme harmoniski saskaņot krāsas, veidot stilu un izmantot modes novirzienus savā labā prot ļoti daudzas sievietes, bet ne katra. Bet nekad neaizmirsti – tā ir prasme, kuru var iemācīties. Un noteikti jau daudzas saprot vai ir nojautušas, ka ar pareizi izvēlētu apģērbu var noslēpt figūras trūkumus (ja ir ko slēpt) un pasvītrot savu individualitāti.

Vispirms būtu jānosaka kas tad priekš tevis ir stils, ko TEV tas nozīmē. Cik akli esi (vai neesi) gatava sekot žurnālos aprakstītajām un attēlotajām modes tendencēm un kas tieši priekš tevis apģērbā ir galvenais. Vai tas ir ērtums, vai dress-koda ievērošana, vai arī – pašizpausme. Bet aiz tā visa ļoti bieži slēpjas vienkārša vēlēšanās iemācīties skaisti ģērbties.

Lielais vairums sieviešu vēlas ģērbties skaisti, jo tieši tajā izpaužas sievietes būtība. Dažādas modes vēsmas, tendences visbiežāk ir mērķētas uz modes komercijas sfēras attīstību, it īpaši mūsdienās, bet ne uz sievietes skaistuma un sievišķības vairošanu. Tāpēc atceries: skaistums – tas vispirms ir sievišķīgs apģērbs un noteikti ne tāds, kas ir noskatīts no baikeriem vai vīriešu garderobes elementiem.

Tev pašai ir svarīgi atrast sevi un ne tikai dzīvē, bet arī stilā. Ja vēlies iemācīties gaumīgika_pareizi_iepirkties (10) un eleganti ģērbties, tad arī apģērbs ir jāiemācās izvēlēties attiecīgs. Ja patīk, sieviete droši var nēsāt garās bikses, tikai nebūtu ieteicams tās papildināt ar brīva griezuma T-kreklu. Visu šī apģērba vīrišķīgumu var „novērst” ar elegantu jaciņu, somiņu un papēžkurpītēm. Un tā it visā.

Sievietei jāizskatās sievišķīgi un gaumīgi ģērbtai vienmēr. Kā to iemācīties?

Pirmais, ko stilisti iesaka darīt – ir jāaizmirst vārds „moderni”. Interneta vietnēs ļoti bieži ir lasāmi imidža veidotāju padomi par to, ko šobrīd sabiedrība nēsā, bet ko nebūtu ieteicams nēsāt. Bet tev ir jāņem vērā, ka šie padomi nevar noderēt jebkuras figūras, matu krāsas, sejas formas utt. īpašniecēm. Tāpēc vispareizāk būtu sevi izprast pašai un arī visu stila veidošanas mākslu iemācīties pašai. Tā nav skola vairāku gadu garumā, tā ir skola mūža garumā Smaidiņš. Pamazām, vērojot visu apkārt un mierīgi – bez stresa.

Ir vienmēr jāatceras un pirmais, kas ir jāiemācās – radīt bāzes apģērbu jeb pamatgarderobi. Par to mēs daudz runājam modes un stila vebināros un par to sīki un smalki aprakstīts e-grāmatā „Elegantas Sievietes Garderobes Veidošanas Principi”. Šai pamatgarderobē jāatrodas mantām, kas tev ideāli piestāv, vienlaikus ļaujot radīt tieši tev ērtu un stilīgu tēlu katrai dienai un jebkurām dzīves situācijām. Un tas, savukārt, nozīmē to, ka cik vien ātri iespējams, tev šāda garderobe ir jārada. Es to saucu par “gudro garderobi”. Veikalos var iegādāties visdažādāko stilu un krāsu mēteļus, bikses un svārkus un viss, kas jāizdara – jāizvēlas „savējie”.

pamatgarderobe

Galvenā atslēdziņa – jo vienkāršāka manta, jo to vieglāk būs saskaņot ar pārējo garderobi. Atsakies no volānu, spīguļu utt. pārbagātības, izvēlies optimālas krāsas bikses un žaketes. Arī apaviem ir jāpievērš nopietna uzmanība. Tiem jābūt universāliem. Nav vērts tērēt naudu apaviem ar pārāk augstu vai pārāk zemu papēdi, ja tev nav iespējams iegādāties vairākus apavus vienā sezonā uzreiz. Apaviem jābūt ērtiem, tāpēc šai gadījumā ir jāatrod „zelta vidusceļš”. Par tādiem var kļūt apavi, kas brīnišķīgi derēs gan ikdienas nēsāšanai, gan kāda svinīgāka pasākuma apmeklēšanai.

Arī buduars.lv blogā un pasākumos tu vari sev atrast stila veidošanas padomus un pat instrumentus. Vai tos izmantot un vai tie der tieši tev – to jāizlemj pašai.

Vai Tu jau esi iegādājusies kādu no buduars.lv stila veidošanas instrumentiem?

Rezultāti

Loading ... Loading ...

Pamazām tu to visu vari apgūt un izpētīt. Vispirms iegādājies kādu no instrumentiem – varbūt e-grāmatu par eleganta stila veidošanu vai arī  „9 Domu Kartes”, kas palīdzēs atrast savu gadalaika tipu un uzzināt krāsas, audumus un aksesuārus, kas tev piestāv.

Lūk, viena no pirmajām atsauksmēm par šo instrumentu:

Paldies par domu kartēm! Jau izmēģināju. Noskaidroju (es ceru, ka pareizi!) savu krāsu tipu un izpētīju, kas man no krāsām tuvākās. Un izrādījās, ka pa lielākai daļai tādā krāsā ir tieši tie apģērba gabali, kuri man ir vismīļākie un biežāk valkātie. Un otrādi – ir kleitas, kas, reiz nopirktas, ir uzvilktas tikai vienu reizi un karājas bez lietojuma, jo es tajās sev nepatīku… Tagad zinu – kāpēc. Tā vienkārši nav mana krāsa vai audums.

Nu esmu sasparojusies kārtīgi “iztīrīt” savu drēbju skapi, jo tagad zinu, ka droši vien šīs kleitas tā arī neuzvilkšu. Varbūt kādai tās piestāvēs un tās atradīs savu īsto saimnieci! Vēlreiz paldies par lieliskajiem padomiem! Solveiga

Nākamais solis – ja tev tēma liekas interesanta, tiklīdz tas pasākumu afišā būs pieejams, piesakies nākamajam ikmēneša garderobes veidošanas vebināram…. un tā, neatkarīgi no tā vai tevi šaubas māc par savām spējām izveidot savu stilu vai nē – tu JAU, gandrīz vai nemanot, būsi uzsākusi ceļu, lai sakārtotu savu garderobi. Ja tev šīs tēmas interesē un tu mums uzticies, tad droši seko mums – kopā taču ir jautrāk un drošāk!

Lūk, dažas atsauksmes pēc iepriekšējiem vebināriem:

Paldies par vebināru! Es ļoti priecājos, ka esmu nonākusi jūsu pulkā. Paldies par Jūsu zināšanām, kuras jūs gribat un arī labi protat nodot citiem. Dace

————————

Labdien! Liels paldies JUMS, jo Jūsu vebināri patiešām ir  ļoti noderīgi un interesanti. garderobes_veidosana_1Tie  liek paskatīties uz sevi no malas un  rada vēlēšanos  vairāk pievērsties sev, vairāk mīlēt sevi, vairāk domāt par sevi. Tāpēc,  lai Jums   enerģija un spēks  turpināt iesākto- sekotāju noteikti  netrūks!!! Ina

————————

Paldies, Aija,par vakardienas saturīgo, labu padomu un paraugu bagāto semināru! Pat LNT tiešraide ar mēru diskusiju nebija tik interesanta. Atkal ir iespēja ar kritisku skatu pakomplektēt esošos krājumus un papētīt iespējamo. Inese

Uz tikšanos tepatās vai kādā no vebināriem,

Aija

 

Interesanti raksti :

 • Sākot ar šī gada 23.oktobri Ja arī tu esi nolēmusi un arī apņēmusies līdz Ziemassvētkiem notievēt un nevis ar drastiskām metodēm un diētām, be ...

 • Šodiena ir tā diena, kas pieder mums, kad vēlos no sirds sveikt mūs visas kopā un katru atsevišķi! Gan māmiņas, gan vecmāmiņas, gan tās, kurām ...

 • Rudens ir laiks, kad gribas ieritināties dīvāna stūrī, ietīties siltā segā, nolikt blakus sev kūpošas, smaržīgas tējas krūzi un lasīt... Rudens ir ...

 • Dārzā darbu pašlaik tik daudz, ka nevar paspēt visus apdarīt : Mulčē; Veido savu viršu dobi; Ieziemo ūdensaugus; Gatavo smilts ...

 • -50% ATLAIŽU AKCIJA IR SĀKUSIES! Ir pats, pats vasaras košums, pats īstākais laiks, kad gribas atļauties tērpties drosmīgāk, savādāk, gribas beid ...

 

Tags: , , , ,

Atbildes pavisam: 9

Man ir ko teikt »

 
 • Ilona

  Es vakar paņēmu lielo melno maisu un revidēju savu skapi. Oho! Tas tik bija pasākums :) Šorīt mana tante kļuva par 2 somām apģērbu bagātāka. Man skapī vairāk brīva gaisa :)

   
   
   
 • Labdien! Kā var kļūt par e- grāmatas ” Elegantas Sievietes Garderobes Veidošanas Principi” īpašnieci?

   
   
   
  • Labdien, Juta! Es Jums vēstulē jau atbildēju.

    
 • Jolanta

  Sveicināti.

  Kur notiks nākamais vebinārs? Un cik ilgi tas parasti ilgst?

  Paldies.

  Ar cieņu,
  Jolanta

   
   
   
  • Labdien, Jolanta! Vebināri notiek internetā un sievietēm nekur nav jādodas prom no saviem datoriem un šajos pasākumos var piedalīties esot jebkur, kur ir normāls, pietiekoši ātrs interneta pieslēgums. Kas attiecas uz tuvākajiem vebināriem, tad tie visi apskatāmi mūsu bloga “pasākumu afišā” , bet, kokrēti stila un modes vebinārs notiek 25.jūlijā plkst.20:00 un arī to var atrast šai pasākumu afišā. Uz tikšanos, Jolanta! :)

    
 • Jolanta

  Aija, liels paldies par atbildi. :)

   
   
   
 • Māra

  Labdien :) Jauki tā palasīt stāstus par to, kā ģērbties. Bet tā arī neesmu atradusi padomu, ko īsti vilkt, ja kājas vakaros pēc ilgas sēdēšanas darbā ir tik uzpampušas… Īpaši nelīdz speciālie vingrinājumi pēdām, ko darbā laiku pa laikam paveicu. Un, lai slēptu sapampušās kājas un neliktu kolēģiem šausmināties, valkāju bikses, kas, godīgi sakot, man pamatīgi apnikušas.

  P.S. Tie vebināri ir reālas sarunas caur datoru ekrāniem? Tas ir, dalībnieces viena otru redz un sarunājas?

   
   
   
  • Māra, kas attiecas uz Jūsu problēmu sakarā ar kājām, tad vispirms Jums jāmeklē nevis tas, ko ģērbt, kad sapampušas kājas, bet gan iemeslu – kāpēc tās pampst un atrast veidu, kā šo problēmu mazināt. Noteikti veiciet vingrojumus (mēs bieži sakām, ka darām, bet patiesībā neregulāri, pati sakāt “laiku pa laikam”…), kāju vanniņas. Aizejiet pie sava daktera, noskaidrojiet vai iemesls nav kāda veselības problēma. Jebkurā gadījumā tas jāizdara vispirms.

   Kas attiecas uz vebināriem – mēs visas atrodamies tādā kā interneta istabā, kurā dalībnieces viena otru neredz (redzams dalībnieču skaits, viņu vārdi, valstis,no kurienes viņas ir), var čatot savā starpā, čatā uzdot jautājumus vebināra vadītājam, bet visām dalībniecēm redzams un dzirdams ir vadītājs un tas, ko viņš rāda prezentācijā. Droši piesakieties kādam tuvākajam vebināram, Māra – redzēsiet,ka tas ir ļoti vienkārši un interesanti :).

    
   • Paldies par atbildi un iedrošinājumu :)

     
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata