PIRMO REIZI! JAUNA PIEEJA, JAUNAS IESPĒJAS!
3 vebināru cikls
KAS TU ESI - PAVASARIS, VASARA,
RUDENS VAI ZIEMA?
Nosakām savu sezonu, uzzinām visu par savu krāsu paleti, savām labākajām krāsām, par to, kā ar savu krāsu palīdzību izveidot stilīgus, savstarpēji kombinējamus komplektus.

INTERNETA VERSIJA

Šī gada 16; 23. februārī un 2. martā, plkst. 19:30
Kas ir vebinārs un kā to lietot?

Vebinārs ir atvasināts saliktenis no vārdiem "web un seminārs", kas nozīmē - tiešraides seminārs interneta vidē, kuru var vērot savā datorā, kas ir pieslēgts internetam.

Lai piedalītos vebinārā, Tev ir jāzina unikālā saite, kas kalpo, kā ieeja šai vebinārā un parole. Lai dzirdētu un saprastu visu redzēto, Tev ir nepieciešami skaļruņi.

Reģistrācija un dalība vebinārā.

Pieslēgšanās vebināram ir ērta un pilnīgi droša, neprasot sarežģītu papildus programmu instalāciju. Atverot iegūto unikālo saiti, tev jānorāda savs vārds un jāakceptē dalība.Un atceries:  "Jebkurā vecumā un jebkurā situācijā var mainīt  absolūti visu, ja vien zini kā..."


KAS TU ESI - PAVASARIS, VASARA, RUDENS VAI ZIEMA
Copyright © 2016-2017 Buduars.lv visas tiesības aizsargātas.

... ja Tev liekas, ka šis pasākums varētu interesēt arī citas sievietes, padalies, nospiežot pogu.

SVARĪGI!   
Uz šo vebināru ciklu neattiecas ar krāsu karti saņemtā 50% atlaide. Aizpildot zemāk redzamo dalības-pieteikšanās formu, tuvākajā laikā Tu saņemsi rēķinu. 13.februārī visas dalībnieces uz saviem telefoniem saņems atgādinājuma īsziņu, bet 15.februārī uz e-pastiem tiks nosūtīta dalības saite, parole un ieteikumi, kā šim ciklam sagatavoties.
Dalības maksa:  45.00 eur

Vebināru ciklu vadīs:

Stiliste-vizāžiste Ligita Prodniece - viena no šīs mūsdienīgās profesijas aizsācējām Latvijā, darbojas skaistumkopšanas nozarē no 1993. gada.

Aija Voitkāne (Gerca) – buduars.lv projekta autore, garderobes veidošanas vebināru vadītāja.

CIKLA TĒMAS:

1. vebinārs: kāpēc būtu jāzina sava sezona un kāpēc tas ir TIK svarīgi. Krāsu psiholoģija un kā šīs zināšanas izmantot ikdienā, darbā un, tiekoties ar cilvēkiem.

Nobeigumā,  laikā starp 1. un 2.vebināru dalībnieces ar stilisti vienojas par abpusēji izdevīgu laiku, lai ar skype palīdzību noteiktu savu sezonu.

2. vebinārs:  uzzinām un izpētam katras sezonas krāsas, tiek izrunāts viss, kas saistās ar šo sezonu, ieskaitot make-up krāsas. Labākās katras sezonas sievietes smaržas un pēc kāda principa tās izvēlēties veikalā.

3. vebinārs:  krāsu palete, sezonālā krāsu karte – kā šos instrumentus pielietot, kāpēc tos būtu vēlams iegādāties. Viss par bāzes krāsām, krāsu kombināciju un procentuālo attiecību veidošanu, izmantojot savas sezonas krāsas,  apģērbu komplektu un kapsulu veidošanas principi.

3 vebināru cikls
KAS TU ESI - PAVASARIS, VASARA,
RUDENS VAI ZIEMA?
Nosakām savu sezonu, uzzinām visu par savu krāsu paleti, savām labākajām krāsām, par to, kā ar savu krāsu palīdzību izveidot stilīgus, savstarpēji kombinējamus komplektus.

Šī gada 16; 23. februārī un 2. martā, plkst. 19:30
Mēs visas tam esam gājušas cauri: pilns skapis ar drēbēm, bet mugurā vilkt nav ko!

Šis vebināru cikls no šīs problēmas palīdzēs atbrīvoties uz visiem laikiem, jo Tu iepazīsi savas labākās krāsas un Tu iemācīsies savā garderobē tās saskaņot. Kad pēc pirmā vebināra tiks noteikta Tava sezona, Tev nekad vairs nebūs problēmu izveidot krāsu ziņā saskanīgus komplektus, un Tu vienmēr zināsi, kādu izvēlēties matu krāsu un kādiem vajadzētu būt Tavas kosmētikas toņiem.


Svarīgākie jautājumi un atbildes:

Cik ilgs katrs vebinārs?
Vebināru cikla kopējais ilgums (bez sezonas noteikšanas skype nodarbības):  6-7 stundas. Katrs vebinārs ilgs vidēji 2 stundas.

Vai es varu piedalīties, ja es kādu nodarbību, iespējams, nokavēšu vai nevarēšu kādā piedalīties?
Tu droši vari šim ciklam pieteikties, jo jebkurā gadījumā nākamajā dienā uz savu e-pastu saņemsi gan vebināra video-ierakstu, gan visus pārējos materiālus.

Ko darīt, ja Tu savu sezonu JAU zini, bet Tevi interesē cikla tēmas vai arī kāda viena vai divu vebināru tēmas?
Zemāk, pieteikšanās lodziņā Tu vari izvēlēties vai gribi ņemt dalību visā ciklā vai arī kādā konkrētā cikla vebinārā.