GARDEROBES VEIDOŠANAS PADOMU
E-ŽURNĀLI PDF formātā
(noderīgs jebkura vecuma sievietēm...)
Tie nebūs e-žurnāli par kaut ko, visu ko un neko. Tajos vienmēr būs 2-3 ļoti aktuālas tēmas un noderīgi padomi, kurus jūs varēsiet pielietot vai izmantot praksē neatkarīgi no katras maka biezuma un tūlīt pat.

Vadot vebinārus vai vēstulēs uz e-pastu es bieži vien no jums saņemu konkrētus jautājumus, uz kuriem tobrīd atbildēt laika nav un nav arī pietiekošas iespējas. Es šos jautājumus, gan arī citus (pēc savām sajūtām) vienmēr apkopoju. Tātad šie jautājumi nav "no zila gaisa" ņemti! :) Tie ir JŪSĒJIE!

Tēmas, kas būs šajā, pirmajā numurā (tās redzamas augstāk), ir savā starpā ļoti saistītas, praktiski izmantojamas un iesaku tās pētīt secībā, kādā tās ievietotas. Lai to visu izdarītu, Tev nebūs vajadzīgi naudas tēriņi. Atvēli šai nodarbei kādas tuvākās brīvdienas daļu, jo tici man – tas būs interesanti un aizraujoši! Pagatavo sev smaržīgu tēju vai kafiju un ļaujies šai krāsainajai nodarbei!

Lai veiktu e-žurnāla Nr.1 pirkuma apmaksu, aizpildi zemāk redzamo pieteikumu, to nosūti un pēc brīža uz savu e-pastu saņemsi rēķinu. Ja to apmaksāsi šai pašā dienā, e-žurnālu uz savu norādīto e-pasta kastīti saņemsi jau tuvāko stundu laikā.

... Un kad to izdarīsi, ja jūti, ka tas ir tā vērts, izpildi manu zemāk redzamo lūgumu - nospied draugiem.lv pogu un padalies ar šo iespēju arī ar citām sievietēm! Mīļš paldies jau iepriekš! :)


GARDEROBES VEIDOŠANAS PADOMU E-ŽURNĀLI
Copyright © 2017 Buduars.lv visas tiesības aizsargātas.
... ja Tev liekas, ka šis e-žurnāls varētu interesēt arī citas sievietes, esi tik mīļa, padalies, nospiežot pogu.


Un atceries:   "Jebkurā vecumā un jebkurā situācijā var mainīt  absolūti visu, ja vien zini kā..."
Nedaudz par sevi: es, Aija Voitkāne - Buduars.lv projekta autore.
Līdz šim nodzīvotā mūža pēdējos, apmēram 20 gadus, savu sirdi un prasmi būt noderīgai citiem esmu veltījusi, pievēršot savu un citu sieviešu uzmanību viņu izskatam,  skaistumam, dvēselei un veselībai.
Pirms apmēram 18 gadiem vairāku gadu garumā es mācījos un reizē darbojos kā stiliste un sava skaistuma salona īpašniece.   Man tas deva ļoti lielu gandarījumu!

Maz pamazām es virzījos savā izaugsmē tālāk un nākamos 10 gadus veltīju sevi veselības profilakses industrijai un Dievam varu pateikties par to, ka tas viss, kas nonāca un nonāk manā ceļā, manās rokās, labu darīja un dara arī citiem! Un tas ir tas, kā dēļ ir patiesi vērts dzīvot, un tas ir tas, kāpēc es uzsāku šo projektu un tas ir tāpēc, kamdēļ es to visu veltu Tev.
Šos e-žurnālus es nenosaukšu par ikmēneša, jo tie nebūs regulāri izdevumi. Tie tiks radīti tad, kad jutīšu, ka tam jānotiek! :)

Ar mīļiem sveicieniem un uz tikšanos pirmajā e-žurnālā,

no Buduars.lv
GARDEROBES VEIDOŠANAS PADOMU
E-ŽURNĀLS Nr.1
e-žurnāla cena:
5.40 eur